אנה תלכי

מישל גוריאלשווילי

מילים בעברית: פיני ארונבייב ואייל שחר לחן: Ara Gevorgian עיבוד והפקה מוסיקלית: פיני ארונבייב
3/5

הגם שגדל על רוק קלאסי (דיפ פרפל, פורינר) מעדיף מישל גוריאלשווילי להצטרף להילולה המקומית – הפעם בעיבוד לשיר של הארמני Ara Gevorgian . גוריאלשווילי עולה על מסלול הריקודים/ הרקדה העממי, ועכשיו כבר לא ברור אנה ילך? האם יוותר על קו אישי,  תואם עוצמת קולו הרוקיסטית, או יצטרף לחגיגה משמחי העם הפסואוד-עממית בלחנים ועיבודים פופ-אוריינטאליים שרחוקים מדיפ פרפל כרחוק ניו-יורק מגאורגיה.
הפתרונים כנראה לפיני ארונבייב שבקרדיטים מופיע על תקן "מנהל הרפרטואר" של גוריאלשווילי.  "אנה תלכי", שר גוריאלשווילי בשפה ארכאית במתכון מלהיב ושמח וצוהל – קונטרסט לדאבון ליבו של הדובר שכבר לא חולם עליה ואין לו עוד יום ועוד לילה.
מה שמתמיה הוא שזמרים מקומיים בעלי פוטנציאל מתעקשים לאבד זהות, אלא אם כן גוריאלשווילי החליט שמה שטוב לו זה סלט כזה שיטשטש את זהותו האומנותית. אם כך הדבר – גם חאפלה ארמנית-גרוזית באה בחשבון.

כבר לא חולם כבר לא חולם/ לילות שלמים איתך כבר לא חולם / כבר לא חולם כבר לא חולם/ לילות שלמים כבר לא חולם/ אני באתי בך עוד לגלות/ אם נשאר מקום עוד לקוות/ אך ידי כבדו איבדו מקום/ ואין עוד יום אין לילה//
אנה תלכי הרי אנה תלכי/ ריק בלילות ועדיין תלכי/ אנה תלכי הרי אנה תלכי/ תמו חלפו כל הימים//
אנה תלכי הרי אנה תלכי/ עוד מבקש את השקט שלי/ אנה תלכי הרי אנה תלכי / אנה תלכי כבר לא חושב כבר לא חושב/ לילות שלמים איתך כבר לא חושב/ כבר לא חושב כבר לא חושב/ לילות שלמים כבר לא חושב//
אני באתי בך עוד לגלות/ אם נשאר מקום עוד לקוות/ אך ידי כבדו איבדו מקום/ ואין עוד יום אין לילה/אנה תלכי

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות