יאללה

אביהו שבת ומיכל אמדורסקי

מילים: דורון מדלי, לחן : איסקנדר פאיידס, מוראט צ'קם עיבוד והפקה מוסיקלית: Henree
3.5/5

בקומוניקט שהגיע עם הדואט מגלים ש"בעקבות לחץ מאסיבי מצד שדרנים ועורכים בתחנות הרדיו ואנשי מדיה", הוחלט לשחרר את הלהיט "שיפרק לכם את הרדיו". אני שומע את השיר מביט ברדיו – הכל בסדר.  אל דאגה. לכל שדרן לחוץ – אפשר לשחרר לחץ. כולה להיט חתונות שרוצה לרקוד על שתי החתונות – האשכנזית (קצב מכונות אלקטרוני) והמזרחית (עיבוד לבגלמה ודרבוקות). מתחיל יענו בטון מיוסר "למה רק עכשיו גילית לי על הבחור הזה"… "את מתפתה ברגע מתמכרת"… ואז ה"יאללה את מנפנפת ועוברת הלאה", ואנחנו  כבר בשמחה ישראלית מנופנפת שהולכת עם ההתפקחות של הבחור – הבחורה ממכרת אמנם אבל כמוה יש עוד אלף, אז מוטב לנפנף אותה ביאללה – תתחפפי. נדמה לי שגם דורון מדלי לא הכי יודע מה הוא רקח כאן ומה הוא רוצה מחייו ומחיינו. כן ללכת עליה לא ללכת עליה. אבל העיקר שיש לחן  מדליק תוצרת חוץ, מפיק סופר מסחרי כמו Henree, וגם – שניים לדאנס..
ראיתי את מיכל אמדורסקי על הבמה של אביהו בהשקת דיסקו, ולא הכי הבנתי מה היא עושה בעולמו, אבל אמדורסקי – גם היא מתמחה בלרקוד על חתונות, במקום להתמקד בעצמה.  סוג של יחסי ציבור. אז יאללה.
שורה תחתונה: קליט לאללה, מה שאומר גם – יאללה לסלולר. ולכל השדרנים הלחוצים. מה קרה? הקיץ הגיע? שירי החורף משעממים. תרגעו:  כולה יתחרה על הרייטינג. כולה ימחזר את  הקליל הזה, הנחמד הזה. כמה טוב שאפשר לקחת לחנים מהגויים. אגב, האם אפשר עוד להחליף את הצמד הזה עם הראל סקעת באירוויזיון, ובלי ועדות מכובדות שיושבות על המדוכה. פשוט להחליף. ישתלם. לא?

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

2 תגובות

  1. חצי דקה בתוך הדבר הזה ואני הרגשתי את תאי המוח הבודדים שעוד נותרו לי מנסים לברוח בבהלה. האם מיכל אמדורסקי מודעת למה שהיא שרה, או שהחיים כפו עליה ניוון מוחלט?

  2. פרוייקט מטופש אינפנטילי , מה זה? כסילות ותו לא , אין כאן שום אומנות אין יופי הדר וחן. ממלחין מוכשר ומפיק מוסיקלי מהטובים שיש לנו היום כמו הנרי לא מצפים לטיפשות אין מילה אחרת סליחה .ולגבי מיכל ואביהו מי ישורנו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות