ההופעה

קייס צ'וייס Ks Choice

בארבי תל-אביב
4.5/5

אני בטוח ששרה וגרת בטנס ממשיכים לדבר במטוס שלוקח אותם ליעד הבא על הקהל הלוהט שפגשו במועדון תל-אביבי, הרצל פינה סלמה. הלהקה הייתה פה כבר פעמיים, אבל ערב כזה הם רק יכולים לקוות שיחזור, והם הבטיחו לחזור בספטמבר.
שרה אמרה לקהל שאחרי שיא כזה אולי כדאי לפרוש, כדי שיישאר הטעם הטוב. את המשפט "אתם הקהל הכי טוב שהיה לנו",  אומרים הרבה אמנים אורחים. מה יפסידו. החנפה תשאיר טעם טוב, אלא שנדמה לי שהפעם קייס צ'וייס Ks Choice פשוט דייקו בעובדות. קהל צפוף וחם כזה גם כותב שורות אלה, עתיר ושבע ההופעות מתקשה לזכור.
אין לי חצי אחוז מושג, מה מביא ללהקת האלטרנטיב רוק-פופ הבלגית קהל מתלהב כזה, גם צעיר מאוד, (גילאי בין 18 ל-30, אם אינני טועה) אבל אם לסכם כבר בשלב זה את ההופעה, קייס צ'וייס במהדורתה הנוכחית הרוויחה את האהבה בצדק.
הלהקה שהוקמה ע"י האחות והאח – שרה וגרת בטנס Gert and Sarah Bettens בשנות התשעים באנטוורפן תחת השם "חזירי המרתף" Basement Pigs, נתנה הופעה ידידותית למשתמש, מעורבת אנפלאגד-חשמלי, מבחר מכל האלבומים כולל האחרון Echo Mountain, הפחות מוכר לקהל. לעומת זאת היה ייצוג יפה לאלבום האהוב עלי Cocoon Crash, השלישי של הלהקה, עם להיטים כמו Hide שפתח את המופע, Believe, Butterflies Instead, If You're Not Scared ושני השירים שסגרו את ההדרנים Too Many Happy Faces ו – Every Thing For Free.
אני יכול להבין את התחושה של שרה. ההופעות שלה אינן מגיעות לנקודות רתיחה כמו בבארבי. ממה שאני מדווח, הן לעיתים אפילו די רגועות.כאן היא אפילו הצטרפה פעם אחת לקפיצות של חבריה, כאשר השיאים מגיעים ב – Not An Addict וכמובן בהדרן. הלהקה נמצאת היום באחת מתקופותיה הטובות, החיוניות שלה של שרה (לבושה בג'ינס וטי הכי שגרתיים) וקולה המצוין שלה, הנוכחות של גרת, השירים האינטילגנטיים, המלנכוליות המתוקה, האנרגיות מצוינות. הנגינה המשובחת של החברים.
ועדיין, אחרי הערב היפהפה הזה, אני מופתע לא פחות מחברי הלהקה מהקהל הנפלא שהגיע להופעה, שאחראי לא פחות (מהלהקה) לתדלוק של הערב ולכך שמופע הפופ הזה הפך לאירוע בלתי נשכח.

שירים: Hide, Perfect, Believe, Echo Mountain, Another Year, Cone Love The Life, Come Over Here, 16, Butterflies Instead, I Will Carry You, Not an Addict, Put It Out For Good, Killing dragons, Cocoon Crash, If This isn't Right, If You're Not Scared, Say A Prayer, Too Many Happy Faces, Everything For Free

קייס צ'וייס Ks Choice ההופעה

Ks Choice at the Barby Tel Aviv

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

3 תגובות

  1. באמת שזו הייתה אחת ההופעות שיצא לי להיות בה בחיי.
    כמה אנרגיות, כמה אהבה.
    פשוט מלכים.

  2. היה מרגש ונעים ומקפיץ ובעיקר, אותי ההופעה השאירה עם תחושה שאני עומדת להתפוצץ מבכי או צחוק או משהו. גם בבוקר שלמחרת, אני עדיין מלאה בתחושות. למרות ששנים לא הקשבתי ללהקה, זה פשוט לקח אותי למקומות מדהימים, אפילו בשירים מהאלבום החדש שטרם הקשבתי לו. שרה מהפנטת ואני כל כך שמחה שיצא לי לחוות ערב כזה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות