מגיעה להופעות

ג'ון ארמטריידינג Joan Armatrading

0/5

אני זוכר אותה מהופעתה ב-1995 בקיסריה. ג'ון ארמטריידינג – סינגר-סונגרייטרית בריטית ילידת האי St. Kitts, ממזגת פולק עם רוק ולעיתים רגאיי. שירים שהייתי מגדירם כוידויים אישיים בגוון אינטימי. מסוג הזמרות שאינן מתיישנות, בעלת עוצמה פנימית מיוחדת במינה.
כבת 60, היגרה לבריטניה ב-1958. פגשה את פאם נסטור בהפקה של המחזמר "שיער" . השניים החלו לשתף פעולה, וב-1972 יצא אלבום הבכורה שלה Whatever's for Us. שלוש שנים אחרי, 1975, כבר לא במסגרת השותפות עם נסטור, מוציאה ארמטריידינג את Back to the Night, אלבום בו מנגנים חברי Fairport Convention. היא גם מצליחה לראשונה להיכנס למצעד הסינגלים Love and Affection ובהמשך ב-1980 מוציאה עוד סינגל ואלבום מצליחים Me Myself I. עוד להיט מהמובחרי שלה – Drop the Pilot שיצא ב-1983. מבין אלבומיה האחרים כדאי להקשיב ל – "ג'ון ארמטריידינג" (1976) "הופעה חיה כל הדרך מאמריקה" (2004) "שפת אוהבים" (2003) פרויקט הבלוז של 2007 Into The Blues, גם אלבומה האחרון This Charming Life שיצא בתחילת 2010.
ארמטריידינג, זמרת יציבה, אבל מעולם לא הגיעה למה שבלעז מכנים Stardom – כוכבות. אפשר להגדיר אותה "זמרת קאלט", מהסוג שנהנית ממעריצים נאמנים, והיא מספיק מוכרת ומבוקשת כדי להמשיך להופיע כמעט ללא הפסקה. 4.6 – מבצר שוני בנימינה, 5.6 – היכל התרבות ת"א.

This Chaming Life

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות