רייטד ר רמיקס Rated R: Remixed

ריהאנה Rihanna

הליקון
3.5/5

איפה עוד אפשר לסחוט את החומרים של ריהאנה? תתפלאו. גאגא אינה יחידה בשטח. 10 שירים שרומקססו מחדש ע"י הרמיקסר הניו-יורקי צ'ו פו – Chew Fu. פס היצור הזה נועד להעניק נפחי קלאב לשירים בנוסחים שלא מנסים להיות מקוריים.
למי נועד? למי שמחבב רמיקסים. מדהים כמה קטעים מקוריים מושכים מפיקי סאונד ל"עוות" את המוסיקה המילים לפי הראש שלהם. הרמיקסים הטובים צריכים להציע אלטרנטיבה מספיק מיוחדת עכדי שיהיה להם זכות קיום. הרמיקסים של ריהאנה נופלים לקטגוריה של של מוסיקת דאנס. מתאים למוסיקה שלה בכל צורה שהיא להגיע לרחבות. היא הרי לא בדיוק מצטיינת בחומרים מקוריים שהיא כותבת. היא יותר הדיווה והאימאג' מאחורי המוסיקה, מה שאומר שאי אפשר לנתק את זה מזה – במיוחד מעריציה. הנקודה היא שלא כמו באלבומי רמיקס אחרים שבהם מחלקים שירים למפיקים שונים, כאן הכל ניתן למפיק אחד Chew Fu מה שמקנה לאלבום צליל די אחיד. שום דבר ממש מקורי. שום דבר של השראה פרט לצליל מהוקצע שמהדהד אלקטרו-פאנק ממוחזר.

Mad House, Russian Roulette, Rockstar 101, Wait Your Turn, Photograghs feat Will. i am, Rude Boy, Hard feat Jeezy, G4L, Fire Bomb, Stupid In Love

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות