על הביטולים של הפיקסיז קלאקסונס וגורילאז סאונד סיסטם

פסטיבל פיק.ניק

0/5

וכבר חשבנו שאנחנו חזק על מפת הרוק העולמית. שעידן חדש נפתח, ואנחנו ככל העמים. על הפרק פסטיבל רוק המנסה להידמות למודל העולמי – Glastonbury, למשל. אז ממש לא. הפיקסיז, קלאקסונס וגורילאז סאונד סיסטם הודיעו כי הם לא יכולים לעבור לסדר היום על האירועים. הם לישראל לא יגיעו,  ומי בכלל שמע על פיק.ניק…

שנת 2010 הבטיחה עידן חדש ביבוא מופעי פופ ורוק לארץ. נורא רצינו לשכוח איפה אנחנו חיים. אלביס קוסטלו אותת ראשון: לא מגיע לכם שאופיע אצלכם. יש לי מצפון. הוא והמצפון שלו חטפו. אפילו לימור לבנת ניצלה את ההזדמנות להגיד לו מה היא חושבת עליו כשרת התרבות של מדינת ישראל.
למה מבטלים? סוג ביטול אחד – "בגלל המצב" כלומר – במקרה של אזעקת טילים. סוג שני: לא מכרו מספיק כרטיסים. סוג שלישי: על רקע הכיבוש. סוג רביעי: פעולה של צה"ל. כלומר: שוב החזקים דפקו את החלשים.
האם אלביס קוסטלו התקשר לפיקסיז, קלאקסונס וגורילאז סאונד סיסטם לשכנע אותן לבטל את השתתפותן בפסטיבל פיק.ניק בגני התערוכה בת"א?
יגידו שמחאה נגד מדינה לא צריכה לפגוע באוהבי המוסיקה. יגידו. זה נכון: מה אשמים המעריצים. מצד שני לביטול הופעה בישראל יש הד שמתגלגל מכאן ועד אלסקה. יכול להיות שיש סיבות נוספות אחרות (כסף?!!) שבגללן היה נוח ללהקות האלו לבטל, אבל באה תקרית המשט והקלה עליהן. אגב, שתי הלהקות לא מסרו הסבר רשמי לביטול. שוקי וויס, אמרגן הפיק.ניק, אמר כי הוא מאמין שהביטולים הינם על רקע האירועים הסוערים בשבוע האחרון. יכול להיות. אולי כדאי להרים טלפון כבר עכשיו לאלטון ולרוד, שחס וחלילה לא נופתע. הצעה אחרת: להוציא כרטיסים עם ספח ביטול או שובר פיצוי למקרה של ביטול.

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

תגובה אחת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות