אפשרויות

הרבי הנקוק

wea, הד-ארצי
0/5
מצעד פזמוני הרבי הנקוק כבקשתו שיהפוך למצעד כבקשתכם. להנקוק, הג’אזיסט המהולל (בן 65) יש מה להציע. "אפשרויות" בשביל הנקוק זה ללכת לזמרים שונים, שמסקרנים אותו, שמאתגרים אותו, בעיקר בתחום יצירת לבוש חדש לשירים.
 הנקוק מאחורי הפסנתר תפר עיבודים לג’ון מייר ב- Stiched Up (שיר שהנקוק כתב במשותף עם מייר) לקרלוס סנטנה יחד עם הזמרת אנג’ליק קידג’ו שעושים מפגן קצב א-לה סנטנה ב-Safiatou, ואחר-כך מגיע ביצוע מפיל (שגם הנקוק עצמו התפעל ממנו, לפי מה שקראתי בחוברת הפנימית) של כריסטינה אגילרה ל"שיר בשבילך" של ליאון ראסל, וגם פול סיימון נכנס למוד ג’אזי מיוחד למרות שאינו ג’אזיסט,  בגרסה חדשה, מהורהרת ואינטימית ל"איי דו איט פור יור לאב". הנקוק עזר לו להחיות את השיר הזה בעיבוד ג’אזי מיוחד.
סטינג אפוף השראה מיוחדת מול הפסנתר של הנקוק בגרסה פאנקית ל"סיסטר מון", שר בטונים שמעולם לא שמעתי אצלו. ואז מגיעות ה-8 דקות ומשהו של "כאשר האהבה מגיעה העירה" בדואט של הבלוזיסט ג’וני לאנג וזמרת הפופ הבריטית ג’וס סטון, וזה דבר שלא יתואר במילים.  ועוד דואט נדיר ביופיו, הבלדה "דונ’ט אקספליין" המוכרת מבילי הולידיי, כאן עם דמיין רייס וליזה האניגאן. רול מידון עושה את "איי ג’אסט קול טו סיי" של סטיוי וונדר ועם סולו מפוחית של וונדר. גרסה איטית משהו, עיבוד ג’אז-סימפוני קצת יומרני, אבל איזה קול נשמה יש למידון הזה.  הנקוק משלב את סולואי הפסנתר שלו בצורה אפקטיבית  כמעט בכול קטע מתשעת הקטעים.

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות