שרון תתרגם לאנגלית

אוזי אוסבורן כאן

0/5

ביקשו לשאול את השאלות לאט עד כמה שאפשר. בהמשך הבנו מדוע. אוזי אוסבורן היה מוותר על מסיבת העיתונאים המשעממת. הוא כבר ענה על כל השאלות, והוא לא ממש מפוקס לענות עליהן בפעם האלף ושתיים. מה שעלול להדאיג יותר: אם ההופעה שלו תישמע/תראה כמו התשובות שלו לשאלות הנורא חשובות, הייתי כבר עכשיו ממליץ להפוך את ה – Ozzfest שלו ל – Off-fest


אוזי אוסבורן נשמע דייסת מלל וגמגום שאינה עוברת מיקרופון. מה טוב ומה יעיל ששרון, רעיה ועזר כנגד, ישבה לצידו. ברגעים מסוימים – מבטו קרא לה לעזרה. שרון יודעת מתי להיחלץ. אוזי מאבד ריכוז. מה הוא שאל?! –  מפנה מבט אל שרון. אחר-כך הוא יצחק על זה שהיא מדברת בשם שניהם. "אנחנו", היא אומרת. ומה חשב לעצמו אוסבורן, שבמצב הזה היא יכולה להשאיר לו את הפריבילגיה לדבר בשם עצמו?

הדפים שהגיעו איתו למסיבת העיתונאים לקראת פסטיבל הרק מטאל  Ozzfest (28.9 שתי במות) בגבעת המופעים בפארק הירקון בישרו על נחיתת הרוקר  במטוסו הפרטי – יחד עם משפחתו ועוד פמליה של 38 איש. שתי הלהקות הנוספות מחו"ל שתופענה לצידו הן קורן וסולפליי.  שרון לא תהיה איתו על הבמה. צריכים לקוות שברגע שרגליו של האיש בן ה-62 מרגישות במה, הוא חוזר לימים של סקס, סמים ורוקנ'רול ובלי הנחות. כאן אתה לא יכול לשחק אותה רוקר גריאטרי. שאלו אותו על המצאת הריאליטי, שאלו מה דעתו הפוליטית, שאלו על מה ההבדל בין עכשיו ולפני 40 שנה ברוק, שאלו אותו על רוני ג'יימס דיו, האיש שהחליף אותו בבלאק סאבאת' שנפטר השנה, שאלו אותו מנין האנרגיה להמשיך (Bad Critics), על ביטול ההופעה בגרמניה  ("אל תשכח, אני בן 62 ועדיין עושה רוק"), על ילדיו,  וגם על האלבום הבא.
ו
תשובות? תאמינו מה שהאוסבורן ענה – לא מעניין את קצה הציפורן ברגל השמאלית. גם אם היה מעניין – הייתי מתבאס רק מהניסיון לפענח את המלל המגומגם. האיש הרי לא ייבחן על עילגותו במסיבת עיתונאים. יש משהו שהוא כנראה יודע לעשות טוב יותר, אחרת הוא לא היה יוצא למסע הענק של האוזפסט, נישא על תהילת עולם, כשברזומה – הרוקר הכי שנוא על הורי הנוער זה כמעט ארבעה עשורים, שהפך ללעג רוב הקריירה שלו  – לרוב בשל התנהגותו הפסיכופטית והשטניסטית. (מלשון שטן)
מצד שני, לא נכחיש שלאיש הייתה טביעת אצבע שהשאירה חותמת רצינית על סצינת ההבי מטאל. הגם שאינו גדול זמרי המטאל ואף למטה מזה במבחן הווקאלי, אוזי ידע לעשות רוק טוב, דרמטי, מסעיר כשאומן, בעל אינסטינקטים בנויים לז'אנר, סופרסטאר בהתגלמותו – מוכר מיליוני תקליטים, ממלא אצטדיונים, ממשיך להוציא אלבומים חדשים. זה לא יכול  להגיע מבנאדם על תקן פסיכופט בלבד, אם כי התכונה הזו לא תמיד הולכת נגדך, כמו במקרה של אוזי אוסבורן.

אוזי ושרון אוסבורן – מסיבת עיתונאים בתל-אביב

Ozzy Osbourne – Press conference Tel Aviv Israel

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות