מסיבת עיתונאים

סקורפיונס בישראל

0/5

שלום מעריצי הסקורפיונס. תתחילו להתגעגע. שעתיים אחרי שהתכנסו לפגוש אותם – הגיעו הסקורפיונס למסיבת העיתונאים (התירוצים הרגילים, מטוס שאיחר, ערוץ 2 שארב בשדה התעופה,תיקים שנעלמו) כדי לאמת: זה הטור האחרון שלנו עלי אדמות. זה הזמן לפרוש לפני שיגידו עלינו שאנחנו חתיכת רוקרים פתטיים. (ראו וידאו למטה)

רבותי, תודו שהם צודקים. לא כל להקה היא הרולינג סטונס. הסקורפיונס הוקמה לפני 41 שנה ע"י Rudolf Schenker, בהאנובר שבגרמניה כלהקת הרד רוק והבי מטאל. חבריה הזדקנו ביחד על הבמה. עוד אלבום ועוד טור. עוד טור ועוד אלבום. אם לפרוש עם חיוך על הפנים – אז עכשיו.

מעריציהם ממלאים אצטדיונים כדי לשמוע בפעם המי יודע כמה את המנון האצטדיונים מ-1984 Rock You Like a Hurricane וכמובן את הבלדה Wind of Change מ-1990 שבשנים האחרונות הם מבצעים בדואט על ליאל קולט הישראלית, שתהיה גם בנוקיה, מבטיחים.
באשר לפנסיה – לא לדאוג. הלהקה מכרה 22 מיליוני תקליטים ודיסקים, כמות שהפכה אותם לאחת הלהקות המצליחות ביותר בהיסטוריה של מוסיקת הרוק. אלבומם הראשון
Lonesome Crow שיצא ב-1972 נקטל ע"י הביקורת. ייזכרו לטוב In Trance מ-1975, בהמשך – Virgin Killer  מ-1976, Lovedrive  מ-1979, Blackout מ-1982, Love At First Sting מ – 1984, Crazy World מ-1990.

 

אחרי ארבעה עשורים – ואלבום הסיום Sting In The Tail  – השמש שוקעת עליהם, וכן, יש מה לספר לנכדים.

Klaus Meine קלאוס מיינה, בכובע הברט השחור הנצחי, לא ממש חשב על פירוק הלהקה כשנכנס לאולפן להקליט את Sting In The Tail . נדמה לו שהיה זה מנהל הלהקה שהציע לסיים בטופ עם אלבום מצוין.

 

כמובן מתבקשת השאלה – מה הרצפט לשרידותה של להקת רוק משך 40 שנה. מיינה מאמין כי בשורה התחתונה – זוהי החברות בין חברי הלהקה. גם אחרי שהיו שינויים, תמיד דאגו לבחור נגנים שאיתם ניתן לתקשר על הצד הטוב ביותר, משהו שהוא חזק אפילו מההיבט המקצועי.

 

ומה עכשיו? קלאוס, אגב, כמעט נחרד לשמוע את המילה "פירוק הלהקה", גם המילה "פרישה" אינה עושה לו טוב. "אני מוסיקאי, ותמיד אהיה מוסיקאי. אנחנו רוצים לסיים את האפיזודה הנוכחית בתחושה מצוינת. האנרגיה עדיין מאוד גבוהה, ואנחנו נשמור עליה עד הקונצרט האחרון. לאחר מכן? מעולם בארבעים שנה לא עשיתי אלבום סולו…"

רשימת שירים

 

1.      Sting In The Tail

2.      Make It Real

3.      Bad Boys Running Wild

4.      Loving You Sunday Morning

5.      Is There Anybody There

6.      The Zoo

7.      Coast To Coast

8.      Animal Magnetism

9.      Pictured Life

10.  We'll Burn The Sky

11.  Always Somewhere

12.  Send Me An Angel

13.  Holiday Full Version

14.  Raised on Rock

15.  The Good Die Young

16.  Tease Me Please Me

17.  321

18.  Kottak Attack

19.  Blackout

20.  He's A Woman She's A Man

21.  Big City Nights

22.  Encore:

22.  Still Loving You

23.  Wind Of Change

24.  Rock You Like A Hurricane

 

הסקורפיונס בישראל

Scorpions In Israel Press Conference

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות