אוהב אותך

עופר לוי

מילים ולחן: מוטי אוחיון עיבוד והפקה מוסיקלית: ציקי זנתי
2/5

נשתעשע  בניתוח הטקסט: "אישה שלי", "את יפה ואת שלי". מוטי אוחיון (שנטל אחריות על המלל החלול): הפכת את עופר לוי מה-זה רכושני כלפי האישה שלו. לא אהובה, לא נאהבת אלא "אישה שלי", קניינו הפרטי בהחלט, מה שדי אופייני לגברים מקומיים שרואים באישה טובין. מצד שני הוא גם "מעריץ" שלה, יענו סוגד, מה שבכל זאת יוצר איזשהו דיסטנס שלא הולך עם רכושנות פרימיטיבית. וגם מבטיח לה "כל מה שתרצי" – יכול להתפרש מצד אחד רכושני (אבני חן, צמידי זהב, פרארי יד ראשונה, חמישה כוכבים בלאס וגאס) וגם אהבה ונאמנות עד סוף הימים. לפי הטקסט יש לי הרגשה מה הוא היה נותן לה בסוף, אם העסק לא היה מסתיים ברבנות.

נו טוב, די בשעשועים, הרי טקסט סוג ו' כזה נדמה לי כבר לא מוצאים אפילו בדוכני המוסיקה המזרחית שמכריזים 5 ב-10 שקל. עיבוד פסנתר-כינורות, צליל סקסופון סטייל קני ג'י סוחב את הטון המתבכיין לבלדת דמעות א-לה סאן רמו של פעם. מנגינה בסדר, ציקי זנתי עשה המיטב, אבל כל השיר הזה נשמע בוידעם מעופש. ההתבכיינות של לוי – מביכה. עופר לוי מאמין כי הוא מטפס על הגל המוכר. אז אני אומר לו – בגל המוכר (מלשון מכירה) יש סחורה טובה יותר שעוברת לסוחר.

 

 אישה שלי איך בתוך ליבי
אני מרגיש את הדבר האמיתי
את כה יפה ואת שלי
לעולם רוצה אותך יפתי

מעריץ שלך זה מה שאני
כולם יודעים שאני מעריץ שלך
מעריץ שלך זה מה שאני
אני מעריץ שלך

אישה שלי כל שתבקשי
אני אתן לך מעומק נשמתי
את כה יפה ואת שלי
לעולם רוצה אותך איתי

מעריץ שלך זה מה שאני

כולם יודעים שאני מעריץ שלך
מעריץ שלך זה מה שאני
כולם יודעים שאני אוהב אותך

 

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

2 תגובות

  1. עופר אתה שחצן מגלומן הבעיה שאין לך על מה כי אתה אפס אמרת בטלביזיה שישמעו את הדיסק שלך עוד 20 שנה ויבינו אותו רק עוד 40 אני יחדש לך שגם עוד מליון שנה אי אפשר להבין זבל כזה אתה לא זמר בכלל ולא היית אתה פשוט עלית על גל של אוהבי דכאון איך אתה מעיז לומר שהיית מוכן לשלם אלף דולר כרטיס להופעה שלך לך ב100 שח לעמיר בניון שלך יש עוד 40 שנה להבין אותו ועוד מליון אם בעלל כדי לשיר ברמה הזאת .אתה פשוט עלוב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות