היופי שלך

רגב הוד

מילים ולחן: דודו אהרון. עיבוד והפקה מוסיקלית: תמיר צור.
2/5

עם כל האוזן המוסיקלית שלי –  אני מפסיק להבחין בין זמרי הז'אנר. אם היו אומרים לי על השיר שזה דודו אהרון, לא הייתי נכנס לעימות. ממש לא. לאהרון יש אוצר מילים שטוח, מוגבל  וקלוש על אהבה. לכתוב על אהבה בים-תיכונית – עניין טכני. אהרון לוקח פיסת נייר ומשרבט אינסטנט. רגב הוד יודע ומכיר בעובדה שהאינסטנט הרדוד מוכר בטירוף באתרי ההורדה, אז הוא נטמע באהרון. טוב להיות אהרון מלא להיות. את המלאכה מסיים כרגיל תמיר צור הממונה על החאפלה (פתיחה סוערת – קצב לחאפלות של ליאור נרקיס?) שבטח תגיע להיכל התרבות ותגרום להנהלת האולם לבדוק את ריפודי הכיסאות. הכל בסדר. יש ביקוש, יש היצע –  יש נוסחה. כל השאר –  לא הוד ולא הדר.

 

 אני מרגיש את זה כל פעם שאותך רואה/ אני מרגיש את הטירוף אוחז ברגשותיי/ זה מסוכן איתך כל כך אבל רוצה אותך/ בכל מחיר להיות איתך ולהגשים אותך/ אם יש בך אהבה גדולה אז בואי/ אני מבטיח לך שרק אותך אוהב/ זה היופי שלך שמשגע כל כך/ את ואני כמו ים סוער באהבה…

אני מרגיש את זה כל  לילה שאותך רואה/ כשאת עוברת לידי הרגש מתעורר/ זה לא יכול כך להמשיך אני אותך עכשיו צריך/ וכל מה שחלמת עליו יהיה שלך תראי/ אם יש בך אהבה גדולה אז בואי/ אני מבטיח לך שרק אותך אוהב/ זה היופי שלך שמשגע כל כך/ את ואני כמו ים סוער באהבה

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

3 תגובות

  1. ממש עצוב !!! מה שעושים למוסיקה בארץ !! למרות שאני חובב מוסיקה ים תיכונית מזרחית ,וחובב מוסיקה בכלל …קשה לשמוע שכאלו אנשים שקוראים לעצמם יוצרים כותבים מעבדים וזמרים ..מגיעים לרמות נחותות של " יצירה " ועדיין גאים בכך מול כל העולם ואשתו !!! חוסר בושה חוסר כישרון מוחלט ….וארור הרדיו שמשמיע זוהמה שכזאת ( ויש עוד כמותה בכמויות מאז פרוץ עידן הזמרים המזרחיים …ממש לא מזמן ..רק בשנת 2000 זה התחיל לצוף …כל הזוהמה הנ"ל ) חבל …חבל שלא שומעים יותר מוסיקה איכותית אמיתית !!

  2. תיראו, רבותי, רגב הוד הנ"ל הוא לא כל כך מפגר כמו שהוא נשמע ביצירה הנעלה הזאת- הוא הרי יודע לענוד עניבה למישעי ואפילו שעון שוויצרי איכותי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות