רוק דאסט לייט סטאר Rock Dust Light Star

ג'אמירוקוואי Jamiroquai

הליקון
4.5/5

מוסיקה הופכת אותך למאוהב מחדש. לא משהו שקורה הרבה, כשמדובר באהבת אנוש. זה מה שעושה לי האסיד-סול-ג'אז פאנק של ג'אמירוקוואי. סול פאנקי במיטב המסורת. מחדש, כי מאז התשעים (ימי האסיד ג'אז הבריטיים) לא תמיד חזרתי אליו. הניסיון שלו לשלב אלקטרוני – לא תמיד עלה על הפסים הנכונים.עכשיו זה קורה. צליל סול פאנקי  שמערכת המוסיקה אוהבת ומעבירה אל חדרי הלב.

הדיסק יצא מהאולפן של ג'יי קיי (זה שמו של האיש) בבקינגאהמשיר באנגליה. אני מקשיב ל – Smoke And Mirrors – פאנק גרובי כלבבי. והשיר הרביעי All Good In The Hood מראה שהאיש ממשיך להקשיב ולהתגעגע  לסטיווי וונדר. הסינגל "שמיים כחולים" הוא השיר היותר מלודי-רך-רומנטי בדיסק, אולי הפחות אטרקטיבי.

ג'יי קיי (ולהקתו) איז בק. בשורות טובות. קראתי בפייסבוק שמתארגנת קבוצה להבאתו לארץ. לפי הדיסק הזה – מומלץ לאמרגן שוחר הרפתקאות מוסיקליות לא שגרתיות להרים את הכפפה.

Rock Dust Light Star הוא השביעי של אחד מחלוצי הג'אז פאנק הבריטיים, חמש שנות בצורת. והבה נשתמש בקלישאה: שווה היה להמתין. בשלוש מילים לועזיות: Fresh funk-jazz, מגוון, לא חוזר על עצמו, ל – Lifeline יש תזמור בראס ומיתרים יפהפה במיטב המסורת.אולד סקול פאנקי.,שימו לב לעיטורי הרגאיי ב – Hey Floyd.  וגם, כמעט שכחנו, הקול הגבוה, שהוא חלק חיוני בעסקת החבילה המרתקת שנקראת Jamiroquai.

Jamiroquai Rock Dust Light Star

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות