מה היא צריכה את זה?

מירי מסיקה - שופטת בכוכב נולד

0/5

העיסוק הנוכחי הוא: מירי מסיקה בפנים. אוחובסקי, אינטרנשיונל, פבלו בחוץ. "מהפך" – לפי אחד העיתונים. פעם "מהפך" היה שינוי שלטון. היום – החלפת צוות שופטים בכוכב נולד. הריאליטי מבריחה מהמציאות. למירי מסיקה כבר קוראים "הרכש החדש". פעם שופטים בתחרויות היו כמעט עלומי שם. היום הם "רכש חדש", מפורסמים יותר מהמתחרים. הכול עניין של אל רייטינג? אנשי ערוץ 2 וטדי הפקות לא צריכים לכסוס ציפורניים?  אל הרייטינג לא ייבהל מ"המהפך"

"כוכב נולד" לא תפסיד רבע אחוז מאי נוכחותם של הנ"ל. השאלה היחידה שאולי מסקרנת אותם: האם מסיקה תעלה את הרייטינג? לא יודע. גם לא משהו שיעסיק אותי. מצד שני: אני מעריך שלקברניטי התוכנית טמירה ירדני, צביקה הדר ושות' יש חושים מסחריים בריאים, שאפשר לסמוך עליהם, כי הרי אפשר לשאול בצדק: ולמה לא החליפו את מרגול וצדי? גם הם כבר פרצופים מוכרים, מרגול עם השטיקים וה"יציאות" הממוחזרות שלה, צדי עם ה"היסטריות" שלו. מוכר, חביב ודי. אם רענון – גם הם. לא? אז בואו נגיד שחושיי המסחריים לא מחודדים דיים, או שאין לי איזשהו סקר שאנשי הכוכב עשו כדי להבין שצדי ומרגול הם עוגן רייטינג שאי אפשר בלעדיו. יכול להיות.

מה מסיקה מחפשת כאן? רייטינג? כסף? פרסום? למה היא צריכה את זה? אני לתומי חשבתי שזמרת צעירה שהקריירה שלה מטפסת אינה זקוקה לרייטינג מהסוג הזה. אם את דנה אינטרנשיונל וצביקה פיק הבנתי (דעיכתם דרשה חשיפה) – מסיקה היא בשיא פריחתה כזמרת. מה כל כך דחוף לה עכשיו להיות שופטת בכוכב נולד? תהרגו אותי. גבתי נשארת מורמת.

אם הייתה שואלת אותי, הייתי אומר לה: מיריל'ה, תרגיעי. אני קורא שיש לך גם קמפיין קוסמטיקה גדול, שבקרוב יראו אותך על שלטי החוצות בארבעה מראות שונים. הבנתי שאת גם אמא טרייה, וכן,  את רוצה להמשיך למלא אולמות. מה עלה לך לראש? אבל כמו שאמרתי – קטונתי. כנראה שהאדרנלין הסטארי חזק יותר מכל הגיון. או אולי: שופטת בכוכב נולד עושה לה את זה, ואולי מנהל הבנק שכבר מחייך? מה אני מבין.

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

2 תגובות

  1. כסף… מניע את העולם אל עבר האבדון.
    שונאת את המסחור של כוכב נולד. את העובדה שהזמרים שמתקבלים לא מדגדגים את קצה אפם של אלו מאמריקן איידול. את השופטים שמביאים בשביל הרייטינג ולא בשביל הדעה (הלמל"מית) שלהם. משעמם.

    מדינת ריאליטי.. איף!
    לא חסידה של מסיקה, אבל מקווה בשבילה שלא תקבל OVER EXPOSURE

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות