ביוטיוב עם Keena Cahill

David Guetta דיוויד גטה

0/5

איך אומרים – דיוויד גטה או דיוויד גואטה. כך או כך, הבאז כל כך חזק שמגיע לו את שניהם. והנה הקליפ הזה – המפיק והדי ג'יי מגיע אל סנסציית היו-טיוב Keena Cahill, כדי לשחק אותה בעוד גימיק ענק. קהיל כבר עשה את הפעלול עם 50 Cent, עם קייטי פרי. עכשיו זה קורה עם Guetta שחובר לכוכב הליפ-סינק (שיטת התאמת שפתיים לקול) לצורך מגמיקס של להיטיו.
השפעת רייטינג הצפיות ביוטיוב הופכת פקטור משמעותי ביותר מיום ליום. אמני מוסיקה לא רק מבינים את המשמעות. הם כבר משתפים פעולה באופן ברור. החבירה ל – Keena Cahill היא דוגמה מצוינת, במיוחד כשמדובר באמן מצליח כמו Guetta.
קהיל בן ה-15, המתגורר בפרברי שיקגו, שסובל ממחלה נדירה Maroteaux-Lamy Syndrome, הוא כוכב יוטיוב של ממש. המחלה היא הפרעה גנטית העוצרת את הגדילה בגיל 8 ומגבילה את תנועת החולה. ואמנם, במראהו – קהיל הנראה כבן 9, מצא שיטה מוזרה ומיוחדת כיצד לבצע התאמת שפתיים לשירי פופ. סרטוני הוידיאו שלו נצפו במיליונים. הוא עשה את זה עם קייטי פרי והלהיט Teenage Dream, שהודיעה בטוויטר כי היא אוהבת. הקליפ זכה ל- 6 מיליון צפיות. לאתר של קהיל נרשמו למעלה מ-40,000 מנויים.
Keenan כבר סלב, דוחה ניסיונות של חברים לכיתה להשתתף בסרטוני הוידיאו המתוקשרים. אם מדובר בהגשמת חלום – אז משהו מזה הוא השיג, כי הוא חלם להיות זמר או שחקן. זהו כוחו של האינטרנט, אומר Keenan, שהוא מאפשר חשיפה גם למוגבלים כמוהו שהסיכוי שלהם להגשים חלום אפסי. מצד שני הוא מודע לכמה רוע שופכים המגיבים באינטרנט, וגם זה חלק מהמסים שהוא משלם על ההצלחה.
וכמעט שכחנו את סיבת המסיבה: המפיק והדי ג''י גרף השבוע כמה פרסים יוקרתיים בטקס פרסי המוזיקה הצרפתי NRJ Music Award, מכירות הלהיט Who's That Chick? Feat. Rihanna, הגיעו למעלה מ-600 אלף.  צפו מטה

David Guetta דיוויד גטה ביוטיוב עם Keena Cahill

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות