עיון ביקורת

ברונו מארס , Doo-Wops and Hooligans דו-וופ וחוליגנים (לב גרופ מדיה, ינואר 2011)

מוסיקה פופ

אתם בנסיעה. שימו את הדיסק הזה. הרדיו אוהב אותו. המצעדים מצדיעים. קחו שניים שרצים לפניו: Just the Way You Are ו – Grenade. יש עוד. הרבה מפיקים וכותבים נדחסו לפרויקט של ברונו מארס. בן 25, יליד הוואי, טנור גבוה שר פופ. רוק. ריתם נ' בלוז. רגאיי. מה לא. אולד סקול. ניו סקול. מולטי טלנט. לבחור יש כבר להיטים אצל אחרים כמו הביליונר Billionaire אצל טרווי מקוי. ניגן ברוב הכלים. גם קולו הוא סוג של כלי. נעים כדבש. לא עמוק מדי. אבל חם ואינטימי ופריך ומתנגן בעונג. כמלודיסט – מתת אל.
המגוון יפהפה: פופ רגאיי: "תסמכי עלי" – Count on Me. הקצב והקול והדיאלקט Smooth – מלוטש. רוק: רוק אפטמפו "תברחי ילדונת" Run away Baby. פופ: Marry You, טקסט מטומטם ומנגינה מתקתקה. ריתם נ' בלוז סטייל מיקל ג'קסון – Our First Time. וגם פופ מתובל היפ הופ בשיתוף פעולה עם סי לו גרין ו – B.o.b בשיר The Other Side בהפקה המקצועית ביותר באלבום.עוד רגאיי – Liquor Store Blues, דואט עם הבן של דמיין מארלי במתכונת דאב. מארס מזמר את אהבתו למשקה, שמאפשר לו להמשיך לו לשרוד במוסיקה:

Because my job got me going nowhere, so I ain’t got a thing to lose/ Take me to a place where I don’t care, this is me and my liquor store blues/I’ll take one shot for my pain, one drag for my sorrow/get messed up today/ I’ll be ok tomorrow.”

עונג פופ ללא יומרות, בלי לחפש יותר מדי בין בתוך השורות. למי שהקלות המלודית הפריכה הזו לא נסבלת – פטור. אני מגגן פעם שלישית, והכל בסדר. אפילו יותר (מבסדר)

1. Grenade
2. Just the Way You Are
3. Our First Time
4. Runaway Baby
5. The Lazy Song
6. Marry You
7. Talking to the Moon
8. Liquor Store Blues (feat. Damien Marley)
9. Count On Me
10. The Other Side (feat. Cee-Lo Green & B.o.B.)

Bruno mars Doo-Wops and Hooligans
דירוג:
שתף דף זהBookmark and Share

One thought on “Doo-Wops and Hooligans דו-וופ וחוליגנים

  1. אלבום מדהים של אדם מדהים וזמר מוכשר מאוד כדי שמיעה!!!
    (אושרית שמש)(25/08/2012)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *