ההופעה

מייסי גריי

רידינג 3 ת"א
4/5

לא זוכר כמה פעמים ראיתי את מייסי גריי בארץ (הרבה), אבל בכל הופעה היא חוזרת להזכיר לי: אני פה בשביל לעשות פאקינג גוד טיים. באמריקנית קוראים למה שגריי עושה אנטרטיימנט. פעם שעברה היא הצטיידה במיקרופון מנצנץ. הפעם הוא נראה ורוד. חוץ מזה אחרי השיר השלישי Kissed It מאלבומה האחרון, היא מאתגרת קהל במשפט כמו אני רוצה לשמוע some screaming.
עוד שינוי מהפעם שעברה (2009, בארבי) לידה פיזזה ושרה רק גברת שמנה אחת לעומת שתיים (מה קרה, חוסכים?). גם בהופעה הבאה שלה אשאל את אותה השאלה: למה את צריכה זמרת ליווי מהתוכנית לרדת בגדול? חלק מהשאו? סקסי? מצחיק? שתי התשובות נכונות. האמת: מפלי השומן יודעת לשיר חבל"ז. הקול שלה לוקח את המחוספס של מייסי בהליכה.
מייסי עלתה עם תסרוקת הענק שנראית מודבקת כמו פוחלץ על הראש שלה. וכמו בבארבי של מאי 2009, שום מניירה שלה כבר לא מפתיעה, אבל עדיין מסוגלת לסחוף עם הקול המקורצף שלה. תגידו קול סקסי ולא אתווכח יש לה את זה ארוגנטית, אותנטית, מגלומנית בדרכה. קטעי הקישור זה אהבה-סקס-סקס-אהבה. חושבת שהיא מצחיקה:: The more you drink, the better we sound היא אומרת לקהל הדחוס לפני השיר Glad You’re Here
המוסיקה היא ריתם נ' בלוז עם פאנקי והרבה רוטב של דאנס ודיסקו וגם רוק. מהצליל הראשון הקהל נמצא בתוך המוד של הגרוב. הגיעו רק שלושה מהאחרון שלה The Sellout.רציתי יותר. אז מה. נדמה לי גם שההופעה הייתה טיפ טיפה קצרה מדי. שעה ורבע. הגיעו להיטים כמו Do Something, גם The Man, אי אפשר בלי הכיסוי הנצחי ל – Creep של רדיוהד. היא שרה Sexual Revolution וגם זרקה משהו סוונטיז כמו Da Ya Think I’m Sexy? של רוד סטיוארט, היא נותנת לנגנים לקפוץ ב – Oblivion, לזמרת השמנה להגיע לשמיים בסולו מהמם של Nothing Else Matters, ובהדרנים אחרי I Try (אי אפשר בלי) היא התיישבה על הבמה כדי להאזין לגיטריסט שלה עושה את We Are The Champions של קווין. אפשרתי לגבה שלי להתרומם. למה? אנטרטיינמנט? זריקת עצם לגיטריסט שמתחרמן על איזה סולו מהמם.
ועוד חלק מההצגה, ממש כמו ב-2009: אחד מאנשי הצוות שלה עולה לבמה עם עם פלקטים עליהם רשומות המילים של השיר ומעיף אותם לתוך הקהל ששומר אותם כמו שמצא אוצר בלום.
מה זה אומר? שמייסי גריי היא קודם כל בידור. תשאלו מה רע בבידור? ממש שומדבר. אם יש שירים טובים ונגנים חבל"ז שמעיפים אותך קדימה, ופה מפיק הרבה מרגליות סקס, ושמנמונת שזזה ושרה כמו מלכת סול, אין שום בעיה להגיע עם זה בעוד שנתיים לעוד סולד-אאוט.

שירים: Ghetto Love, Kissed It, Caligula, Glad You're Here, Creep, Nothing Else Matters, Call Me, Do Something, Still/ Sweet Baby, Demons, That Man, Lately, Sexual Revolution, Oblivion, We Are The Champions, Beaty In the World

מייסי גריי – קטעים מההופעה

Macy Gray At The Reading Tel Aviv

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות