אור כוכב

שרית חדד

מילים: יוסי בן דוד לחן: SALIM SALAMEH עיבוד והפקה: אבי גוטמן
3.5/5

לב. חלום. אלוקים. אור כוכב. שמש זורחת. נשמה. הכל בסדר. כל המילים האלו התקבצו יחדיו בשיר כדי ששרית חדד תסלסל את האהבה אל הלבבות בסלסול ששייך רק לה. אני מאחל לאהוב המופלא שבשיר שיזכה למילים האלו ואולי … לה עצמה.  תחי האשליה הגדולה.
המוסיקה? – לא מקורית. בתוך האזור שלנו אנחנו חיים. שרית כנראה יודעת טוב ממני שמוסיקה ערבית פונה לרבע עם, לכן הבחירה צפויה עד שקופה. מצד שני, השיר בהחלט תואם את איכויותיה הקוליות של הזמרת, גם בלי שנתחקר אותה כמה היא מאמינה בטקסטים המופרכים האלה מבית היוצר/יצור של חייט פזמונים שבלוני שמייצר חרוזי אהבה כמו חרוזי אבנים יפות מפלסטיק.
שרית היא שרית, גדולה מהשירים שלה, נמצאת בתוך ההוויה המזרחית, ואם העיבוד יכול לשדרג באיזה צליל אווירה (אמביינט) על הפתיחה – אז נאמר גם שזה לא הכי מיושן. אז מה חדש אצל שרית חדד? הצחקתם.

כשאותך פגשתי / כל כך התרגשתי/ כמו מפל זורם בלב/ כמו חלום מולך חוזר/ אלוקים שלח אותך / שתהיה לי דרך/ אושר לחיי / מאיר לי את עיניי/ מסוחררת לצידך / כמו תקווה כל רגע איתך/ מעריצה אני שלך/ ולא תהיה עוד אחרת/ שתאהב אותך
פזמון: אדליק לך בלילה אור כוכב / וביום תזרח לה שמש בעולם / לך נשבעתי בך התאהבתי/ אותך שביקשתי שתהיה שלי
ברגעים של נחת/ לצידך פורחת/ ואתה כל כך שליו/ מבטך אלי הסב/ שאני רואה אותך/ איך/ אני נסחפת/ עיניים מדברות / איתך רוצה לחיות/ מתלהבת כמו ילדה/ שרוקדת לכבודך/ ותיתן את נשמתה / לאורך כל הדרך/ תמיד אהיה שלך
פזמון: אדליק לך בלילה אור כוכב…

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

תגובה אחת

  1. שרית חדד ולחן טורקי
    זה כמו קפה ועוגה כמו פיתה עם חומוס כמובר רפאלי וביקיני……אקיצר הולך טוווווב…

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות