קונפטי

ליהי עטר

מילים: מאיר גולדברג לחן: אסף אורבוך עיבוד והפקה מוסיקלית: ניצן קייקוב
3.5/5

מה לליהי עטר ולגעגועים לאייטיז? נשאל אחרת: ליהי – מה כל כך מיוחד באייטיז שעוד תתגעגעי אליהם? היא בטח תשלח אותי למאיר גולדברג. אולי הוא ידע להבהיר. גולדברג מדבר על חוף ים וארטיק ופופקורן בקולנוע, שדות של קונפטי. הוא בטח מבין יותר ממני למה עוד נתגעגע לאייטיז. די סתמי. אבל ליהי עטר? נו, טוב. בלענו.
שורת המקצוענים התאחדה לייפות ולהלהיט (מלשון – להיט) לה: אסף אורבוך התקין לחן ממותק ומצועצע שמונע בדלק קצבי אוקטן גבוה בסיוע המעבד ניצן קייקוב, המניע את השיר לרחבות הדיסקו ומשם לרדיו על האוטוסטראדה המהירה באינסטנט הפקה אלקטרונית – מקצוענות נטו.
ליהי עטר? כשיש מנעד והבעה להפוך את השיר לממתק דיסקו קליט ומזיז – הקלילות הופכת ליותר מנסבלת, ולמי משנה אם היא מזדהה או לא. איך נקרא השיר? "קונפטי" – מפזר הרבה פירורי נייר, ויש תירוץ טוב למסיבה. כקונפטי – להיט שעובר אפילו את בית ספרנו. מה רע בקונפטי? מה רע באמת?

על חוף הים עם ארטיק/ ופופקורן בקולנוע/ אני תמיד אמרתי / כולם יורים גבוה/ עולם שלא הכרתי / באופק השתרע/ אני תמיד אמרתי / שעוד נתגעגע/ שדות של קונפטי/ ריקוד קצת פאתטי/ אבל האמת היא / שעוד נתגעגע לאייטיז/ כמעט שהבראתי/ וגם התוודיתי / אבל האמת היא / שעוד נתגעגע לאייטיז / דברים שלא סיפרתי/ גם לא נעים לשמוע/ אמרו שהתמכרתי לרעש המנוע/ נגיד שהתבגרתי/ בינינו מי יודע/ אני תמיד אמרתי / שעוד נתגעגע שדות של קונפטי/ ריקוד קצת פאתטי/ אבל האמת היא / שעוד נתגעגע לאייטיז/ כמעט שהבראתי/ וגם התוודיתי / אבל האמת היא / שעוד נתגעגע לאייטיז

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות