אזכרה למוסיקה במלאת שנתיים למותה

טל לוי

4.5/5

המוסיקאי טל לוי מזמין אותנו בקליפ ייחודי לבית הקברות לאזכרה, במלאת שנתיים למותה של המוסיקה. את האצבע המאשימה להירצחה מפנה כלפי ערוץ 24.
אין לי שום זכות לרדת על ערוץ 24 מהסיבה הפשוטה שאינני צופה בו. ראיתי רבע תוכנית של התבוריס ונמלטתי כל עוד נפשי. פולחן כוכב נולד נראה כתוכנית השעות הנוספות לעיבוי הרייטינג. אבל כמו שאמרתי. האצבע נמנעת ללחוץ על מספרי הערוץ בשלט, ולא חסר לי שומדבר בחיים. גם לא קיבלתי איזו המלצה: אתה חייב זה או זה. מצד שני החרדה לעתיד המוסיקה בארץ מעניינת גם מעניינת אותי.
טל לוי, שמופיע באתר זה בסינגל אחד, שלח באמצעות הפייסבוק סרטון, שלוקח לבית הקברות של המוסיקה. הקליפ שכותרתו "נוחו על משכבכם בשלום" – ברור, בוטה, אינו משאיר מקום לפרשנויות: ערוץ 24 הרג את המוסיקה, טוען לוי. בואו לאזכרה בבית הקברות. על המצבות מופיעים במשך כדקה שמות כל הז'אנרים שהלכו לעולמם ב-2009, עת כניסת ערוץ 24 החדש לפעולה.
לדבריו הוא אף שלח כמעט באקט ציני את הקליפ לערוץ וקיבל תשובה: "הקליפ שלך מעולה ומושקע, אך השיר אינו מתאים לתכני הערוץ"… לשון אחרת: "נחמד אבל לא בבית ספרנו".
טוקבקיסט הגיב: "חחח, תודה, זאת לא בעיה רק עם ערוץ 24 – אנחנו בדרך הבטוחה לאובדן התרבות שלנו, ואני לא מדבר רק עליי – איזה ילד בימינו (כמו החמוד שבתמונה) מכיר את – שלוםאריקמאיר אריאל ז"ל שמוליק קראוס ועוד רבים וטובים שהמורשת שלהם בזמנים שלנו מתמוססת… אני חושב שזו אחלה מחמאה שהשיר שלך לא מתאים לתכני ערוץ 24, אם הוא היה מתאים היה ממה לדאוג".
או כפי שכותב שורות אלה מפרשן: עוד שתיים שלוש מחמאות כאלה ובאמת נמצא עצמנו בבית הקברות, משתתפים בצער המוסיקאים.
אתם מוזמנים ללחוץ על "וידאו" (למטה) ולהגיע לאזכרה.

טל לוי – נוחו על משכבכם בשלום

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

תגובה אחת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות