הכל מלמעלה

סאבלימנל וגד אלבז

מילים: קובי סאבלימינל שמעוני, לחן: קובי סאבלימנל שמעון וגד אלבז עיבוד: חן Dj braindead טוחנר
3/5

"זה הכל מלמעלה" ו"הו אלוהיי כמה טוב לי בחיי" ו"תודה אלוהיי על שהשמש מעליי". מה חדש תחת השמש? אמונה באלוקים? סאבלימינל עוד לא היה שם? אז בשביל להיות שם, הוא לוקח את זמיר הנשמה העונה לשם גד אלבז.  אלבז מתחבר למחוזות המיינסטרים Soul. מנגינה עגולה-ענוגה ויפה. קצב סלואו וסלסולים קוליים ברקע. סאבלימינל מוסיף ראפ. הראשון (אלבז) מביע אמונה באמונה בקול טנור נפלא. השני (סאבלימנל) מודה בראפ לאלהים שנתן לו כוח, כישרון, הציב מלאכים מסביבו ואפילו מבטיח שישתפר בעתיד- שיפאר יותר את שמו יתברך. וגם שהכל בזכותו, הכל מכוון. הכל מלמעלה. נו, באמת.
ועל כך נאמר – אשרי המאמין, כי אישית לא ממש "התחזקתי" מהקומבינה שמשדרת שעטנז, חלב ובשר. מה לו ולו?  לא נדבק. אדריכל ההיפ הופ הופך יותר ויותר יצרן ופחות ופחות יוצר שמשדר קו אומנותי קוהרנטי. אלבז נשמע מצוין ללא התוספת לאא ה"יה". להסתפק באלבז? רעיון.

אם תדבק באמת הדברים יסתדרו מעצמם/ זה הכל מלמעלה לא שואל מה ולמה/ כבר למדתי שהדברים הטובים לוקחים זמן / והדרך למעלה ארוכה ויפה לה./ ננצח קשיים בדרכי האהבה/ אנו לא נשברים יש לנו אמונה/ ונדע להעריך כל דקה ודקה/ שום דבר לא מובן מעליו.
הו אלוהיי כמה טוב לי בחיי/ אני יודע זה יכול להיות אחרת/ תודה אלוהיי על שהשמש מעליי / היא את כל גופי בחום ורוך עוטפת/ כן להודות זה חשוב דם שזורם לי בגוף/ קול שגורם לי לעוף/ תודה לך אבא אהוב.
כל חיי הם כלום בלעדייך בורא עולמים/ זה מצחיק איך בשעות קשות כולם נזכרים/ ורק אני יודע איך תמיד נתת לי כוח/ לפרוש כנפיים ולפרוח מעל המכשולים/ אני מודה על כל יום שעובר אני זוכר את תפילותיי הכמוסות ביותר/ וגאה לשבח ושמח לפאר ונשבע שאעשה את זה יותר./ נתת לי כשרון לקחת דף עיפרון ולחדור ללב ההמון שבתוך תהום/ הצבת סביבי מלאכים, שומרים, הצלבת דרכיי עם אנשים טובים/ אני יודע שדלתות לא נפתחות מעצמן הבנתי, הכל מכוון בחיי…/ אמונה בליבי אלוקיי מעליי ולכן אין כל מכשול לרגליי!
הו אלוהיי כמה טוב לי בחיי/ אני יודע זה יכל להיות אחרת/ תודה אלוהיי על שהשמש מעליי / היא את כל גופי בחום ורוך עוטפת/ כן להודות זה חשוב דם שזורם לי בגוף/ קול שגורם לי לעוף/תודה לך אבא אהוב.

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

2 תגובות

 1. וואאאווווו איזה שיר!!!!!!!!!!!!!!!!
  הביקורת גרועה ולא מפרגנת כרגיל!
  הרי תמיד זה ככה בישראל! מעדיפים לפרגן לדוגמניות ולפרובוקציות למיניהן במקום לכישרון צרוף!
  אין על סאבלימינל וגד שלא הכרתי לפני ושר מדהים!
  כל הכבוד לך סאב, עזוב את כולם ותמשיך לעשות מוזיקה מדהימה כמו שרק אתה יודע!
  אוהבים אותך!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות