אור אחרי חשכה Light After Dark

קלייר מגווייר Clare Maguire

הליקון
3.5/5

הפתיחה האלקטרונית אפופת המתח והשירה האמוציונלית הגבוהה אינן מרמזות על ההמשך. השיר נקרא "החרב והמגן", על כשל במערכת היחסים ("לך יש המגן/ אני אקח את החרב") וכאן העיבוד הוא לכלי מיתר סימפוניים. השירה היא פופ רוק דרמטי עוצמתי עשוי מחומרים שמבטיחים להיט שמתפשט כשריפה בשדה קוצים יבשים.
ילידת בירמינגהם (מוצא אירי), אלבום בכורה, קול ושיר שאומרים: קלייר מגווייר היא כאן בשביל להישאר כיוצרת זמרת באפיק המיינסטרים. היא תזכיר לכם יותר מזמרת אחת במהלך 12 השירים. The Last Dance לקח אותי היישר לאנני לנוקס מיוריתמיקס ("אני אנשק את כתרך/ כאשר החיים מפילים אותי"). היא מצטרפת ללא ספק לליגת העל הנשית של אדל, דאפי, וינהאוז ופלורנס. מצד שני – ההפקה המוסיקלית שמוליכה אותה למקום הזה – לא פחות משמעותית.
עדיין הדיסק נשמע כמוביל למקומות קצת מלאכותיים, למרות הקול והטון המשכנעים. השירים משדרים עוצמה דרמטית ועומק הגם שהטקסטים שגרתיים עד נדושים – אני מפרקת יחסים, גורמת לחומות להבנות סביבי", היא שרה ב – You're Electric, לא משהו שמצית את הדמיון הפיוטי.
 אין ספק – תגלית, אבל משום מה תחושה שאלבום הבכורה – עד כמה שהוא מנסה להרשים בעוצמותיו ובלהיטיו – מלודרמטי מדי במובן של להראות זמרת גדולה (והיא גדולה), אבל פחות משכנע באיכויות עומק.

Clare Maguire Light After Dark

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות