תשעה סוגים של אור Nine Types Of Light

Tv On The Radio

הליקון
4.5/5

מי שלא הגיע להרכב הזה בעבר יכול להתחיל כאן, למרות שלא הייתי מוותר על הקודם שלהם Dear Science, הבסט סלר הגדול של החמישייה ילידת ברוקלין. השילוב הזה בין דיוויד בואי, פיקסיז לבי ג'יז שמגיע על הטרייק הראשון Second Song הוא מתאבן שמרמז בקושי על ההמשך.
ליבת חבורת האינדי רוק היא הצמד Tunde Adebimpe – שירה, והרב-נגן-מפיק David Andrew Sitek, שניהם מגיעים מתחומי אמנויות אחרות – ציור ואנימציה. הם הוציאו ארבעה אלבומים + EP אחד (הראשון שהם ב-2003) כלחברי הלהקה עובדים על פרויקטים אישיים ומ תכנסים מדי פעם כדי להחיות את Tv On The Radio.
הצליל אומר משהו שאין לי הגדרה אחרת ברגע זה: מדובר ברוק אינטליגנטי. אל תיבהלו. המוסיקה אחרת, אבל די ידידותית למשתמש, משלבת ז'אנרים מנוגדים למשהו שלם בהפקה מוסיקלית עמוסת רעיונות של סיטק שיש במ צורות של סול, פאנקי, רוק. גוספל. טריפ הופ שילובים של שירה מוזרה, הרמוניות, פופ ואוונגרד. מישהו רוצה לגדיר art rock במקום alternative- אין בעיה.
The music’s all around me / But I haven’t got a single word to say כך נפתח האלבום: תיאור אישי של יום העובר על הכותב. הקצב מתפתח בצורה יפהפיה בשילוב הרמוניות בי-ג'יז. צליל פאנקי משתלב עם קולות פלצט ב – New Cannonball Blues. תקראו לזה falsetto funk. הצליל הלירי הפסיכודלי-חלומי של Killer Crane.
המגוון הסגנוני, הניואנסים, המורכבות הם שעושים את TVOTR מיוחדים מאוד, הרכב שעוסק בהתנסויות מוסיקליות ללא לאות במקום לגבש צליל אחיד, ועם זאת שומר על מוסיקליות שמסקרנת תמיד מחדש.  

Will Do

Tv On The Radio Nine Types Of Light

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות