תגדירי

אילון זרמון ומיכל הוכמן

מילים ולחן: אילון זרמון עיבוד והפקה מוסיקלית: עופר מאירי
4.5/5

תרגיל פואטי נחמד. עבר את הסדנה לכתיבה יוצרת. שיר על כשל תקשורת. כמו שלעולם אי אפשר להגיע לשלמות בניסוח תכונות ומצבים בדייקנות – כך גם ביחסים, אין שלמות. גם אם מוותרים-מתפשרים-מגיעים לעמק השווה, עדיין הפשרות והפילוסופיה לא ימנעו כישלון הקשר ("תגדירי סוף")
דואט שמתחיל מן השקט האקוסטי, כמעט משיחה ונפתח כמו פרח יפהפה בהפקה של עופר מאירי שמצליח לשמור את הדואט במתח אינטימי מאופק בלי לגלוש לדרמות. גוון הבריטון של אילון זרמון והקול העדין של מיכל הוכמן יווצרים ניגודיות יפה בלחן המחניף הזה.

תגדירי שפיות, תגדירי שטות/ תגדירי יופי, תגדירי תלות/ תגדירי נצחי, תגדירי הכי / תגדירי שקט, תגדירי אותי / תגדירי זמן, תגדירי מוכן / תגדירי אופי, תגדירי קטן / תגדירי נופל,. תגדירי תפל / תגדירי רגע, תגדירי כושל
אני אוותר, את תתפשרי / אני אקבל, את תוותרי, בסוף מוותרים / אני אוותר / בתפר שבו לילה הופך לבוקר חוור / עדיף לוותר
תגדירי מר, תגדירי נגמר / תגדירי כח, תגדירי כבר תגדירי אמת, תגדירי מת / תגדירי אגו, תגדירי לתת /
אני אוותר, את תתפשרי / אני אקבל, את תוותרי, בסוף מוותרים / אני אוותר / בתפר שבו לילה הופך לבוקר חוור עדיף לוותר / תגדירי לרדוף ובר חלוף / תגדירי שקר / תגדירי סוף.

"תגדירי" הוא סינגל שני מתוך פרוייקט 'אורגניזם' של אילון זרמון, שיצא בקרוב בהפקה מוסיקלית של עופר מאירי. באלבום שירים בביצועים של אילון זרמון, טל גורדון, כפיר בן-ליש, לימור שרוני ומיכל הוכמן. אילון זרמון, המוכר מתחום הפרסום, נחשב בנעוריו כ'ילד הפלא' של הפילהרמונית והיה המוסיקאי הצעיר ביותר בתזמורת. זרמון קיבץ נבחרת נגנים וזמרים בהפקתו של עופר מאירי לתורך הקלטת 'יום ללא גלים' שמתעתד לצאת בחודשים הקרובים.

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות