עיון ביקורת
לרכישה >>

מת'יו מוריסון , Matthew Morrison (הליקון, מאי 2011)

מוסיקה פופ

אני שומע את מת'יו מוריסון שר "זה לא משנה לשמש", שיר מאוד Mellow, מה ששופטי הכוכבים הנולדים נוטים להעביר בקלות. נו, ברור רגש רץ לפני הכל, אפילו לפני בלדה מלודית ועצובה שאומרת שהחיים ממשיכים גם אחרי שמישהו/ מישהי נוטשים. עולם כמנהגו נוהג. לשמש לא איכפת. אין ביזנס כמו שאו ביזנס. אין חוכמות. אין מעקפים. בארה"ב אתה חייב להיות חיית במה כדי להצליח, שחקן ואם אפשר גם זמר פופ מיומן, ואם אתה גם כותב את השירים – אתה טאלנט שראוי לאלבום.
זה קרה למת'יו מוריסון הוא וויל שוסטר, המורה ומנהל להקת Glee, שותף להצלחת ענק, כוכב בנוסח המסורתי (למד באוניברסיטה לאמנויות הבמה בניו-יורק, התתתפות במחזמר בברודוויי – HairSpray, מועמד לאמי, טוני) קיבל לאלבום שלו את סטינג לדואט בבלדה (של סטינג) – Let Your Soul Be Your Pilot, בעיבוד גוספל, את השחקנים גווינת' פלטרו לשיר הותיק של ג'ודי גרלנד – Somewhere Over The Rainbow, שהשניים ביצעו במשותף במהלך העונה השנייה של Glee וגם את אלטון ג'ון בסדרה מלהיטיו. את האלבום פותח שיר Summer Rain, מעין רגאיי, סינגל בכורה שמוריסון כתב בשיתוף עם קלוד קלי (ברונו מארס, בריטני ספירס) וצמד המפיקים הנורווגי Espionage)
מוריסון זמר לא רע. ככותב הוא פופ שגרתי למדי, נגוע במיושנות. טקסטים נדושים, חרוזים מאולצים, מוצר צפוי מדי. בטח מישהו ילחש לאוזנו להגיע למפיקים יותר נועזים. בינתיים, אני נהנה לשמוע את הדואט עם אלטון. סוג של הארה באלבום, כאילו המפיק הזה שאיננו כאן – כבר השאיר את חותמו.

1. Summer Rain 
2. Still Got Tonight
3. Let Your Soul Be Your Pilot featuring Sting
4. My Name
5. Hey

6. Somewhere Over The Rainbow featuring Gwyneth Paltrow
7. Don’t Stop Dancing
8. It Don’t Matter To The Sun
9. Mona Lisas and Mad Hatters/Rocket Man featuring Elton John

10. It’s Over

Matthew Morrison - Matthew Morrison
דירוג:
שתף דף זהBookmark and Share

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *