סופר טרופר Super Trouper Delux Edition

אבבא ABBA

הליקון
4/5

יש מעריצים חדשים ללהקת אבבא השבדית? עוד שאלה: האם למעריצים הותיקים לא נשבר משפע ההוצאות המחודשות של שירי הלהקה כמו זה ה – Super Trouper, ננחשב לאחד הטובים של הלהקה.
אז מה המניע להוציא עוד פעם את התקליט השביעי של הלהקה, שיצא ב-1980? מהדורת דלוקס.  העריכה הדיגיטלית של השירים (remastered), חמש גרסאות הבונוס כמו On And On And On בסטריאו (עד כה היתה רק במונו) , DVD עם שירים שטרם ראו אור בפורמט וידאו. הסרט הדוקומנטרי Words And Music, המביא ראיון עם חברי הלהקה בסיום הקלטות האלבום וגם סרטון המציג סט צילומי עטיפת האלבום וגם הקליפים שהופקו לקידום התקליט. ספרון של 28 עומדים (תמונות, סיפורים)
נו, לא מספיק? כל אלה אינם הצדקה? תלוי באיזה צד אתם?. המעריץ המושבע שכבר אסף כל דבר של הלהקה עלול לדרוש משהו "שווה" יותר מאשר On And On And On בסטריאו. (סטריאו הוא כמעט מושג שהדור הזה אינו מכיר) DVD? אם מישהו רוצה לשכנע אתכם ש"אבבא" הייתה בסך הכל להקה משעממת, שיציג את סרטוני הוידאו שלה כהוכחה. כל כך נטולי כריזמה כסטארים בשר ודם.
נשארים עם המוסיקה – הצליל המשופר של להיט כמו "המנצח לוקח הכל", Lay All Your Love On Me, ובבונוסים Andante Andante וגם Felicidad – הגרסאות בספרדית. נו, טוב מה כבר יכול להפתיע? הכל כלול במתנה. זה מספיק. אבבא? אולי עדיין מספיק.

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

תגובה אחת

  1. אבבא כלל וכלל לא היתה להקה משעממת . הוצאות הסידי עם הדיוידי נועדו בעיקר למעריצי הלהקה כדי לראות וגם לשמוע , זהו לוקסוס שלא היה ניתן בשנות ה70 ובעיקר ממצא את תוכניות הטלויזיה שהופקו ללהקת אבבא או לחלופין תוכניות שבהם הוזמנה להקת אבבא להופעה,העמדות והתילבושות היו מיוחדים וטובים לתקופתם בעידן האמטיוי וריבוי ערוצי המוסיקה בטלויזיה אולי זה אנכרוניסטי אך כאיסוף וקטלוג זה מיוחד ושווה את התמורה הכספית , לי יש את כל אוספי הדלוקוס שלהם ואני נהנה מכל רגע כמו תוכנית טלויזיה ארוכה ומיוחדת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות