והפעם הביטול לא פוליטי לשם שינוי

דוראן דוראן

0/5

הפעם זה אינו "הטרור התרבותי" עליו דיבר המפיק הותיק שוקי וייס, כאשר להקת הפיקסיז ביטלה הופעתה בישראל. הפעם זוהי בעיה הכי פרוזאית: נזק למיתרי הקול של סולן דוראן דוראן. תנשמו לרווחה. סוף סוף ביטול שלא קשור לפלשטינאים.
ההודעה הרשמית שיצאה ממשרדיו של וייס: דוראן דוראן ביטלה סיבוב ההופעות שלה לקיץ באירופה, כולל הופעתה המתוכננת בתל-אביב, בשל פגיעה במיתרי הקול של הסולן, סיימון לה בון.
הלהקה עצמה פירסמה הודעת ביטול של כל סיבוב ההופעות האירופאי באתרה, כמובן עם הבעת תחושת תסכול ואכזבה. רופאו של לה בון לא ראה אפשרות אחרת להחלמה לאחר שבמהלך הופעה נפגע השריר השולט במיתרי הקול.
שוקי וייס: "אנו עובדים על קביעת מועד חדש מול הנהלת הלהקה ונבשר עליו אם יסגר תאריך בהמשך. כל רוכשי הכרטיסים לערב פיק.ניק של דוראן יטופלו בצורה יסודית עם מגוון אופציות המרה או החזר כספי. אנו מתנצלים על אי הנעימות אל מול אלפי רוכשי הכרטיסים המאוכזבים. נקווה לבשר על מועד חדש בקרוב".

אפשרויות המרה/החזר לרוכשי הכרטיסים למופע של דוראן דוראן:
1) כל רוכש כרטיסים יוכל לקבל החזר מלא בנקודת הרכישה.
2) המרת כרטיס דוראן בזוג כרטיסים ליום פיק.ניק אחר (12/7 עם מובי, קרודר ודורפמייסטר, קאקי קינג, כהן@מושון; או 1/9 עם ג'יינס אדיקשיין, בלונד רדהד, ועוד).
3) המרת כרטיס דוראן בכרטיס אחד ל- 12/7 עם מובי ושות + כרטיס אחד ל- 1/9 עם ג'יינס אדיקשן ושות
4) המרת כרטיס דוראן בכרטיס למופע של רוקסט ב- 22/10.

סדרת פיק.ניק תפתח כמתוכנן ב- 12 ביולי עם מגוון הופעות בכיכובו של מובי. הפיק.ניק יערך בביתן 1 בגני התערוכה ולא תחת כיפת השמיים – מאחר שההיתר העירוני לפעילות מוסיקה במרחב פתוח הינה עד השעה אחת עשרה בלילה בלבד. לעומת זאת ביתן 1 באותו המתחם יאפשר לנו למתוח את שעת הסיום של הערב. הביתן מאפשר גם אפקטים מיוחדים בתאורה ובסאונד.

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות