קיץ בא

נמרוד לב

מילים: אירית דננברג לחן, עיבוד, הפקה: אירית דננבר ונמרוד לב
2.5/5

תנו לי להבין משהו: השיר הזה יוצא רק מפני שאנחנו בתוך הקיץ? כי כסינגל ראשון מתוך אלבומו החדש – הייתי מהסס, אם לא גונז. נראה שהקיץ אינו מקור השראה כזה שחייבים לכתוב עליו שיר. למה אני מתכוון? אני מתכוון לקסם. אני לא אספר לנמרוד לב על קסם. היה לו ממש להיט כזה – "זה כל הקסם". אני מדבר גם על טקסט קייצי שגרתי, שיש בו ממחשבות צלולות מצננות יחד עם שמן שיזוף ועד ניחוח פרחים בלילה בהיר. 
המוסיקה שמתחילה קצת "דני סנדרסונית", לא לוקחת למחוזות שיעשו את הקיץ יותר כייפי שלא לדבר על מענג. לא מזהים יוצרים, לא מזהים מבצע. לא משהו שמבשר על האביב של לב. אבל אולי כדאי להמתין לחורף.

קיץ בא, עונת רחצה /לילות חמים, פירות העונה / מחשבות צלולות מצננות ת'אויר / כוס בירה קרה על גג העיר /אני מנגן לי שיר /והוא הולך ככה, כן:
לה לה לה לה לה…
שמן שיזוף, גלים מתנפצים /תירס חם, שקיעה בים / צבעים עליזים מרחפים באויר / ניחוח פרחים בלילה בהיר. /אני מנגן לי שיר /והוא הולך ככה, כן:
לה לה לה לה לה…
ואת בשמלה שחורה אל מול השקיעה /צללית זוהרת באור השמש, כולך אהבה. /כמה טוב שאני פה עכשיו. חווה עד הסוף את המרחב /שפותח לי הקיץ /זה מה שאת עושה לי.
וזה הולך ככה, כן: לה לה לה לה לה…

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

תגובה אחת

  1. הביקורת שלך יוסי קצת מקוממת. נכון-טקסט לא משהו. הו הטקסט הקדוש על פיו יישק כל דבר. מתי סוף סוף נאזן את העניין הזה??? זה פיזמון, רק פיזמון קטן, לא רוני סומק ויהודה עמיחי. שיר נחמד ו-CATCHY לקיץ הדביק וחסר הטעם שלנו. שישמיעו. למה לא?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות