אישה אוהבת

דניאל בן חיים

מילים: רמי לב לחן: ערן כרמי
2/5

מישהו מוכן לקחת איזושהי אחריות על דניאל בן חיים, רגע אחד לפני שהוא מצטרף לשוק השמחות, רגע לפני שהוא מוחק כל זכר ל"אישיות אומנותית"? אני רוצה להאמין שבן חיים מספיק מבוגר לעשות את זה, או שלא.
בינתיים, מצטרף לבורסת שירי השמח. מסוג השירים שצריך לספק פרנסה. בן חיים מתביית באדיקות על נתיב ה"התמזרחות". תוכן השיר? אותו ניג'ז. אישה יפה שלי. סתם אישה. "יודע איך אישה אוהבת" כלומר לא טלי ולא ציפורה אלא "אישה". האישה האוניברסאלית.
סתם אישה שנכנסת לפס יצור רחב, הקצב, הלחן, התזמור. בן חיים לא צריך להאמין בטקסט. הוא צריך לסמוך על משרד אמרגנות יעיל שיביא לו העבודה. וגם – שהשיר יקדם אותו לקיסריה. זה בסדר. בכל הקשור למקוריות – ממנו והלאה. מצטרף לעדר.
דניאל בן-חיים, מרשה לי עצה קטנה (בחינם, אין כסף)?  אם חפץ חיים אומנותיים אתה – תתרחק מזה.  אם חפץ חיים טובים אתה – סביר להניח שזה המתכון, רק תזכור ששירים כאלה עשו ועושים כמו מלפפונים בשוק, וממש ברגע זה מגיע עוד ארגז.

מי תאהב אותי תחבק אותי אל תוך חייה /מי תשמור עליי ותיקח אותי אל סודותיה/אני רוצה אליה כל חלק בחייה/להרגיש אין טעם להכחיש
יודע איך שאישה אוהבת /איך שאת עליי חושבת /את העולמות הופכת בשבילי/כל רגע איך שאישה אוהבת /את העולמות הופכת בשבילי /אישה יפה שלי..
את לי בית חם את האהבה שמנצחת/מול כל העולם זה אני ואת רק שנינו יחד/אני רוצה אלייך כל חלק בחייך /לאהוב ללכת עד הסוף..

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות