מה הוא צריך את ערוץ 24?

אסף אמדורסקי

0/5

אני לא צופה בערוץ 24. שאפרט למה? הנה סיבה: שלחו לי לינק איך משפילים את אסף אמדורסקי בשידור חי. יש רגעים כאלה בטלוויזיה המסחרית, שאתה משפשף עיניים. מה, אין מנהל לערוץ? אין מי שיש לו אוטריטה להגיד – דיר בלק, יש גבול שאותו אסור לעבור, גם אם אתה מנחה סלב.
אסף אמדורסקי הגיע לקדם משהו בתוכנית בהנחיית גל אוחובסקי ומחליפה של מרגול, אחד אלירז שדה, מהמטוקבקים ביותר, מהסלבריטאים ביותר – ש"התגלה" ב"האח הגדול".
אם אני אמדורסקי – הייתי בוחר שלא להגיע. מה קרה שם? הכמה דקות של הניסיון לראיין את אמדורסקי התפתחו לקרב הקנטות-עקיצות בינו ובין שדה. אמדורסקי בא לספר לו על "כל מה שהוא לא יודע על מוסיקה ישראלית", כולל הדודאים (שהוא, אסף, מחליף בו את אביו, בני אמדורסקי ז"ל) שדה תקף חזרה בז'אנר שלו ה"אתני", מזרחי-ים-תיכוני, ביקש מאמדורסקי לשיר לו לחן מהרפרטואר שלו רק כדי להשפיל בנוסח – מי מכיר את זה, אבל מצד שני ניסה להפיל אותו בפח על חוסר ידע שלו בשירי איציק קלה. שדה קיווה שהקשקוש שלו בדבר – מוסיקה מזרחית מנצחת את המוסיקה של אסף אמדורסקי יעבור. בפועל נשאר טעם של עליבות, התקוטטות רמת דשא מכוסח.
שדה אמר משהו כמו "אתה תוקף אותי בז'אנר שלך" (כאילו יש דבר כזה) ואוחובסקי הוסיף: "יש לך הופעה בזאפה. כדאי לך לבוא. אולי הכרטיסים ימכרו".
אמדורסקי הזמין את אלירז לאחת מההופעות שלו, ותגובתו הייתה: "לא נראה לי שבא לי להכיר את המוסיקה שלך, אז אם אתה רוצה שאני אבוא תצטרך להזמין אותי אישית, וכמו שזה נראה עכשיו, תצטרך להגיע אל דלת ביתי כדי להזמין אותי"
אני אפילו לא כועס או מעוצבן. הכל כאן הופך מי אפסיים. 
מה אמדורסקי צריך להבין באיציק קלה? למה הוא צריך לייצג "ז'אנר"? ומי נתן למנחה מנדט לייצג משהו? תפקידו של מנחה לא להתקוטט על רקע העדפותיו המוסיקליות. מנחה תוכנית צריך להתכונן למרואיין שלו בצורה יסודית, לשאול שאלות נכונות, וכן – לדעת מי הם "הדודאים" ממש כמו שהוא יודע מיהו איציק קלה. אחרת מי צריך אותו?! רק מפני שהוא סלב מהאח הגדול ואוהב מוסיקה מזרחית? הלו, ערוץ 24. יש מי שעונה שם? שאלתם – למה אני לא צופה ב-24? בבקשה. ולאסף אמדורסקי: כולנו לומדים מטעויות.

תראו בעצמכם: אמדורסקי באולפן 24

 

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

2 תגובות

  1. יוסי לא שמעת מה אסף אמר לאלירז
    "שיטת השיווק שלנו פוסחת עליך"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות