מה את רוצה מחיינו?

גברת נטאשה אטלס

בעקבות החלטתה לבטל הופעתה בישראל בדצמבר
0/5

גברת נטאשה אטלס. מה את רוצה מחיינו? מדוע הסכמת מלכתחילה לבוא? מה המשחק הזה עם הקהל שגילה בך עניין ואפילו הזמין כרטיסים. וכך את כותבת במכתב שהגיע למשרדי ההפקה ICP, שתיאמו איתך את ההפקה.

"I had an idea that performing in Israel would have been a unique opportunity to encourage and support my fans' opposition to the current government's actions and policies. I would have personally asked my Israeli fans face-to-face to fight this apartheid with peace in their hearts, but after much deliberation I now see that it would be more effective a statement to not go to Israel until this systemised apartheid is abolished once and for all. Therefore I publicly retract my well-intentioned decision to go and perform in Israel and so sincerely hope that this decision represents an effective statement against this regime. I want to thank all my fans for their continuing support"

"חשבתי שלהופיע בישראל תהיה הזדמנות מיוחדת עבורי לתמוך במתנגדים למעשי הממשלה. באופן אישי, ביקשתי מהמעריצים הישראלים להילחם בהפרדה הגזעית הזו עם שלום בליבם, אבל אחרי לבטים רבים, אני רואה שיהיה יעיל יותר להצהיר שלא להופיע בישראל עד שההפרדה הגזעית הזו תיגמר ולתמיד. לכן אני חוזרת בי בפומבי בכוונות טובות, מלהופיע בישראל ומקווה שההחלטה שלי תהיה יעילה נגד המשטר הזה"

נו באמת נטשה, מה את רוצה? שנארגן בחירות ונחליף את ביבי וליברמן? את באמת חושבת שהימנעותך מהופעה תגרום למשהו? או שפשוט נכנעת ללחצים צפויים? ומה הגדולה ששיחקת אותה פוליטית לפתע פתאום? אמנים בכירים ממך הבינו שחרם לא יועיל. יכולת ללמוד משהו מפול סיימון, מג'יינז אדיקשן, ממובי, מסווייד, מדאלארס, גם הם בחלקם הגדול מתנגדים למדיניות של ישראל, אבל לא חששו להגיע לכאן ולהגיד מה הם חושבים. הם מבינים כי מוסיקה היא קודם כל מכשיר להפלת מחיצות פוליטיות. ושאם יביעו את התנגדותם בישראל, ולמרות זאת יופיעו – ההשפעה שלהם תהיה אפקטיבית יותר.
המעשה שלך, גברת אטלס, הוא איוולת לא של מוסיקאית חכמה-בוגרת-הומנית ולוחמת אלא של אמנית קטנה ופחדנית שאין לה מושג איך מקרבים שלום בין עמים. עכשיו, גם אם תרדי מפסגת היהירות הפוליטית שלך,מוטב שלא תגיעי. בלשונך אומר: אני רואה שיהיה יעיל יותר שלא תופיעי בישראל, עד שתביני שבחרמות לא מצילים עולם.

הידיעה על הגעתה של נטשה אטלס לישראל

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

תגובה אחת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות