רסיסים של אהבה UIA

אסף בוכמן

מילים, לחן, הפקה ועיבוד מוסיקלי: אסף בוכמן
3.5/5

האם אסף בוכמן יודע מה הוא רוצה מחייו? נולדים אצלנו חדשות לבקרים "סינגר סונגרייטרים" שיודעים, כך הם חושבים, לעשות הכל. לפי השיר הזה – אסף בוכמן לא יודע הכל. בוכמן מתכוון, אבל כוונה בלבד מובילה לנדוש ("רוצה לברוח מהמציאות"), למסורבל ופשטני ("נכנסתי אל המציאות הפחות מוכרת") וגם למבולבל: הוא רוצה ורוצה ורוצה, רואה דמויות מאחורי צללים, גם רוצה לזרוק עצמו מצוק, מצד אחר הוא נדהם מרגע מסויים ונשבה ב"אלפי רסיסים של אהבה" אז מה הוא באמת רוצה? ומה זהנ ה- uia הזה?
אתה מחפש את הפשוט, בוכמן? לך על זה. כתוב פשוט יותר. פחות פשטני. יש סיכוי שתוקפץ לליגה של מי שמתהדרים בתואר סינגר-סונגרייטר.
חבל, כי מוסיקלית יש לאסף בוכמן בשיר הזה קו מידטמפו יפה שנהנה מהפקת אווירה עשירה.  השיר מתפתח במעבר מלודי יפה, בשימוש אפקטיבי באלקטרוניקה. אני מאמין לטון של אסף בוכמן שמשדר תחושה של אמת, הגם שהשירה לא מספיק בשלה ומלוטשת. אבל מוסיקה לא תמיד יכולה לשמש עלה תאנה לערוות הטקסט.

רוצה לברוח מהמציאות/ אל מקום שבו הכל פשוט/אל תפסיק אל תפסיק לרוץ/בקרוב אתה תתחיל לעוף/uia uia // היא מסובבת לי את כל הראש/ רוצה אחרת לא רוצה לחשש/ רוצה לצאת רוצה להיות/וללמד את עצמי לחלוק/ uia uia// ועכשיו שוב חושב/איך נזוז איך נצא/מהרגע הזה שוב נדהם והוזה/את הקסם שבא/ את הלב שנשבה/ באלפי רסיסים של אהבה// נכנסתי אל המציאות הזאת/ נכנסתי אל הפחות מוכרת/ מי מסתתר שם בין הצללים/ האם זו דמות אחרת/אני ממשיך לצלול עולה על צוק/מוצא שם רגע לפני הזינוק/אלפי אדם מחכים בחוץ// עכשיו שוב חושב/איך נזוז איך נצא/מהרגע הזה שוב נדהם והוזה/ את הקסם שבא/ את הלב שנסב/ באלפי רסיסים של אהבה

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות