את אחלה חמודה

בני בשן ובום פם

מילים ולחן: בני בשן
4/5

בני בשן סוף סוף מצטרף לז'אנר? אחלה שיר מזרחי? תרשו לי לא לחשוד בתהליך התמזרחותו. אירוניה פרודית על שיר מזרחי? כן, אבל בהיתול קליל על הז'אנר, במוסיקה שאתה ממציא על הרגע רק כדי להגיד: לא בעיה לכתוב שטויות בשנייה.
היתול, כי בני בשן של הזמן האחרון (שאני קולט אותו גם על הכביש בצהרי היום בגל"צ) הולך עם בום פם לכיוון הזה של היתול חמוד, לא עקיצות משוננות ופוגעניות, יענו בקונטרה של שונא את המוסיקה, אלא בסבבה. נעקוץ אבל בלי ארס. את אחלה חמודה כפיים שיגעון קמפארי. כנראה רק בחור אינטליגנט יכול לכתוב שטויות כאלה, שהם למעשה כאילו תיחכום אנטי ז'אנרי.
ממה אני בכל זאת חושש? שיגידו על זה – אחלה שיר לרדיו של אליקו. שבשן יצטרך להגיד – לא לזה התכוונתי, שהקהל יקח את ה שיר as it is.
מצד שני: מה 'כפת לבני בשן להיות זמר מזרחי לשעה, ולו במסגרת טסט קייס, ולעשות כמה ג'ובות טובות יחד עם הבום פם, שיודעים לשחק-צחק אותה במוסיקה מזרחית. אז יאללה – בכפיים, שיגעון, קמפארי. תרקדו. מה זה היא אחלה. היא עשר. יש אולם חתונות בסביבה?

את אחלה /ואת חמודה/את אחלה חמודה/כפיים-שיגעון-קאמפרי/רואה אותך רוקדת אחלה/ רואה אותך עומדת חמודה
רואה אותך יושבת מחושבת וזקופה/ ותוך כדי הכול גם חמודה/ את אחלה/ואת חמודה/את אחלה חמודה
רואה אותך שותקת אחלה/שולח סימנים שחמודה/רואה אותך קולטת מחייכת נבוכה/ותוך כדי את אחלה חמודה/את אחלה/ואת חמודה
את אחלה חמודה/כפיים- שיגעון –קמפארי/אני רואה אותך הולכת באסה/רואה אותך חוזרת חמודה/רואה אותך קורצת כששואלת מה נשמע/ואז אני עונה לך בשירה/את אחלה /ואת חמודה/את אחלה חמודה

 

 

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

2 תגובות

  1. בניגוד לפילפולים שלך, מר חרסונסקי, בני בשן הנ"ל לוקח את עצמו ברצינות רבה- כמו כולם הוא רוצה להצליח ו"לעשות את זה". והנה, הוא מצא סאקרים שיאכלו את החירטוטים שלו שהם כאילו-פרודיה, אבל הם חנפנות אשכנזית לז'אנר המאוס ההוא שבו אין להם ( ולא תהיה להם ) דריסת רגל. מנסים, מה יכול להיות? ואתה קורא לו זמר ??? לא לשעה ואפילו לא לננו-שניה שחוקה. במילה אחת-גועל נפש. שתי מילים. מי סופר?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות