אל תוותר עלי

מאיה בוסקילה

מילים: עינת הולנדר לחן, עיבוד והפקה מוסיקלית: רביב בן-מנחם
4/5

תנו למאיה בוסקילה את אוסף הקלישאות הגדול ביותר על אהבה נכזבת, מנגינה להשתפך, והיא תביא לכם אותה במלודרמת כאב כאילו הוא (הכאב) בדמה. מאיה בוסקילה הולכת על שירי טיילור מייד, תפורים לאישיות הזמרתית שלה. באהבה נכזבת – הלילות אינם יכולים להיות חמים. הגברת המאוכזבת מבקשת – "אם אתה חושב עלי הלילה מחשבה אחת יותר מדי/ קח אוויר לפני שתישבע לה/ אל תוותר עליי" מה המשמעות של "מחשבה אחת יותר מדי"?! רק כדי לחרוז ל"אל תוותר עלי". אל תחפשו היגיון. המנגינה והעיבוד היפים של רביב בן מנחם לוקחים את השיר ואת מאיה למקומות שלא חייבים לדקדק בטקסט. לב מתרסק, כאב משתק. זה כל הענין. כל השאר – תנו לרגש של בוסקילה להלך עליכם או במקומכם. הוא יהלך. יש לה הכלים לתת לו רגליים, והיא יודעת את העבודה. להיט במקומותינו.

רוצה למצוא את השקט בתוכי/ אין בי מנוחה/ כשיד זרה מלטפת במקומי/ מרחיקה אותך/ זה הלב שמתרסק/ זה כאב שמשתק/ הלילות קרים/ הימים עוברים/ נשברים…
אם אתה חושב עלי הלילה/ מחשבה אחת יותר מדי
/ קח אוויר לפני שתישבע לה/ אל תוותר עלי…
בכל סימן נאחזת, ממתינה/ שטופת געגועים/ כל כך הרבה שאינני מבינה/ קוראת לאלוקים
זה הלב שמתרסק/ זה כאב שמשתק/ הלילות קרים/ הימים עוברים/ נשברים…
אם אתה חושב עלי הלילה…

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

תגובה אחת

  1. מאיה בוסקילה? רגש??? מאיה בוסקילה היא פרודיה על המילה הזאת – קלישאה מהלכת, שם נרדף למלאכותיות ופומפוזיות, ראש לרשימת מקשקשי הטקסטים הבלתי נגמרת במקומותינו. שאני אמשיך? להיט? שיהיה. תן ל"להיט" הזה להתנגן חודש ולא נדע כי בא אל קיצו. 5 כוכבים, לא פחות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות