מאיר כוכב

דורון בר-און

מילים ולחן: דורו בר-און עיבוד: מיכה הרשליקביץ' ורועי אבדר הפקה: מיכה הרשליקביץ'
5/5

יש סוף טוב לסיפור. סיפורה של אישה שעברה משבר, אך יצאה ממנו מחוזקת. היא כבר לא נשברת, לא מוותרת, יש אור באופק. בראש מורם הולכת. מנגינה דאונטמפו, קולה נוגה, מעט מלנכולי שר את הסיפור. האור מגיע ממקומות שתחילתם בחלום שמוביל לרפוי, של התחלה חדשה. דרך חדשה.
דורון בר-און בחר לספר את הסיפור מנקודת מבט נשית, המוסיקה מינורית, חורפית, אבל כך הוא נמצא עמוק בשיר, הטונים שלו אינם משקרים. הסאבטקסט קיים בשירתו. חווה את הסיפור "בין השורות". קצב התופים בפתיחה טוען במתח דק. שמתפוגג בקולו הקול הדק-חם של דורון בר-און שנשאר על המסלול החלומי של השיר בלי להמריא למלודרמה. ההפקה האקוסטית העדינה, צלילי הגיטרות והקלידים מעניקים את האווירה ההזייתית המתבקשת. קסום.

פתאום נזכרת לשם חוזרת/ על דף חלק כותבת רסיסי חלום/ אישה חיוורת חלום פותרת
ולי אומרת: "עוד יהיה לך טוב"
עכשיו מאיר כוכב שולח קו/ מראה לי את הדרך/ אל האור שכבר מזמן חיפשתי/ הנה הוא הנה הוא עכשיו מצאתי/ עכשיו מאיר כוכב שולח קו/ מראה לי את הדרך אל האור/ כבר לא נשברת, לא מוותרת
בראש מורם הולכת עד הסוף הטוב
עכשיו מאיר כוכב שולח קו….
עכשיו בעיר הכוכב באור מוזהב/ אפשר לראות את הדרך/ אל האושר שמזמן חיפשתי/ הנה הוא הנה הוא…
פתאום נזכרת לשם חוזרת/ על דף חלק כותבת רסיסי חלום

דורון בר-און, זמר ויוצר בן 34, אחיו של ישראל בר-און, זוכה כוכב נולד, שגדל בבית דתי, מצא במוזיקה עולם מרתק להבעת עצמו. את תחילת דרכו המוזיקלית עשה כסולן להקת וירג'יניה (הד ארצי), הרכב רוק באר שבעי שעורר עניין רב בתעשיית המוזיקה. לאחרונה כתב והלחין שיר לריטה שעתיד לצאת באלבומה הבא. את שירי האלבום שבדרך הפיק את שירי האלבום מיכה הרשליקביץ',סולן להקת החדשות.

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות