אוסף משולש עם להיטי דיסני מכל הזמנים

Now That's What I Call Disney

הליקון 3 דיסקים
4.5/5

When You Wish Upon A Star מ"פינוקיו" פותח. הזמר הוא קליף אדוארדס. אוסף להיטי דיסני מכל הזמנים. פינת הנוסטלגיה מתעוררת לחיים. אנחנו יוצאים לדרך. 67 שירים תחת הטייטל Now. Now? – חיייכתי. אבל אני מבין את השיקול המסחרי. Now היא מילה נרדפת ל – Greatest Hits.
יש סדר כרונולוגי? לא. האם צריך סדר? לא בטוח.
איך לכנות את השירים האלה כמו The Bare Necessities מתוך "ספר הג'ונגל" ששר פיל הריס? music memorabilia? כמעט כל הקלאסיים של דיסני מ"מלך האריות", "היפה והחיה", "אלאדין", "חתולים בצמרת", "ספר הג'ונגל", "צעצוע של סיפור", "שלגיה ושבעת הגמדים", "מרי פופינס", "סינדרלה", "פיטר פן", "במבי", "בת הים הקטנה", פוקאהונטס, "הרקולס" וגם מערוץ הטלוויזיה של דיסני – "היי מונטנה", "היי סקול מיוזיקל". אבל מה עם "טרזן"? (פיל קולינס), "הנסיכה והצפרדע", "הגיבן מנוטר דאם".
בטח יהיו עוד תלונות אישיות על שירים שדפקו נפקדות באוסף. מישהו כתב שחסר לו I’ll Make a Man Out of You מהסרט "מולאן" משנת 1998. אבל רוב השירים מההסטוריה הקולנועית של דיסני נמצאים כאן, מה שאומר – קשה לא להמליץ.
סלט מכל הירקות והפירות של דיסני – בכל סגנון ומקצב, מפופ מיושן, רוק, דרך אפרו קריבי ועד דיקיסילנד וג'אז
בטח שלא נתווכח עם אוסף כזה. רוב השירים כבר טיפסו לפנתיאון של המוסיקה. מי שגדל על השירים, על חלקם, גם מי שמאמין כי הבן והנכד ראויים להאזין לנכסים האלה כמו שהוא רוכש לו אוסף שמתחיל ב"יונתן הקטן". יכול להיות שזה יחייב אף יותר – להחזיר את הזאטוט למיטב הקלאסיקה הקולנועית של דיסני שהשירים הם חלק בלתי נפרד ממנה. כזאטוט מבוגר – שוב נכנעתי לזכרונות שעלו מן האוב. זה רע או טוב?

קטעים מושמעים למטה: 1. שלגיה ושבעת הגמדים 2. מרי פופינס 3.חתולים בצמרת 4. מלך האריות
.

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות