כל מה שביקשתי

בעז שרעבי

מילים :דורון דוידסקו לחן :ליאור דטאוקר עיבוד: ירון בכר. הפקה מוסיקלית: ירון בכר ובעז שרעבי
3.5/5

המבקר שבי זועק, נדמה לי בצדק: שחור על לבן – זה הכי פשטני, הכי קיטש שאפשר לקבל מבעז שרעבי. כאלה שירים אתה קונה חמש בשקל ביריד השירים. וגם הקלילות הפחות מנסבלת.שרעבי לא ממש מתאמץ למצוא טקסטים מקוריים. הוא לחש שרוצה להיות שלה, חיוכה עושה אותו שמח ובימים קשים רק לצידה ירגיש מנצח. הוי.
אבל אז באה הרומבה פלמנקו הזו של ליאור דטאוקר והעיבוד התוסס של ירון בכר והשירה חדורת הכוונה של בעז שרעבי, ואתה אומר: יאללה, רד ממגדל השן שלך, נסה להתחבר לאהבת האהבה. שחק אותה עממי-קל ומאיר פנים. ת'חבר לשרעבי הישן שממשיך להיות טוב, שלא עושה חשבון לשום מבקר-אף-אנין. זה הוא, זו דרכו. ביקורת בונה? לא, אבל מי צריך כשאני עדיין מתחבר לאמת שיוצאת מקולו.

בתוך לבך מצאתי בית חם/ ואהבת אמת שלא נגמרת/ אלייך מחובר אני בדם/ ובתוכי הלהבה בוערת
איתך גיליתי אושר בעולם/ שיהלך איתנו כל הדרך
כל מה שביקשתי/ איך בך מצאתי/ כל מה שלחשתי זה להיות שלך/ כל מה שביקשתי/ מה שלחשתי
רק להיות איתך
איתך אני נוגע בשחקים/ חיוך שלך עושה אותי שמח/ איתך אפליג למרחקים/ ואחבק אותך לא כאורח/ גם בימים קשים וארוכים/ רק לצידך ארגיש כמנצח

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

4 תגובות

  1. לבועז היקר איפה הטקסטים נע ונד לשיר ברון אצלי הכל בסדר ועוד רבים וטובים למה גם אתה נופל לתוך ה…… למרות שגם אם השיר בינוני שאתה שר אותו הוא עולה כמה דרגות אבל אני מעדיף לזכור את בועז שרעבי המשובח

  2. חרסונסקי היקר. לידיעתך- השיר המדהים הזה התקבל בחיבוק גדול בכל תחנות הרדיו. הטקסט יפהפה ,כנה וישיר , הלחן מיוחד והעיבוד מקפיץ. בעז שר את זה בהופעותיו והקהל שר איתו ביחד , אז מה הסיפור שלך ???

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות