עיון ביקורת
לרכישה >>

Rizzle Kicks ריזל קיקס, Stereo Typical סטריאו טיפוסי (הליקון, מרץ 2012)

מוסיקה היפ הופ, ראפ

כמה זה שמח, נטול דאגות. קליל ולעיתים אף מתוחכם. יש שימהרו להגיד שצמד הראפ ריזל קיקס Rizzle Kicks מברייטון ממציא מחדש את הראפ, ונותן פייט לראפ האמריקני. אולי אלה לפחות הכוונות שלהם: התוצאות פה שום מראות שהכוונות רציניות.
ג'ורדן "ריזל" סטפנס, רק בן 19, והרלי "סילבסטר" אלכסנדר סול בן 20, תלמידים לשעבר בבריט סקול, מציעים צליל-סגנון רענן, Cool בריטיש היפ הופ, שמציב אותם במיקום בולט על מפת המוסיקה השחורה העכשווית. הם אגב, רוצים להגיע רחוק: ב"חולמים" – הם חורזים בקצב סוחף את משאלתם: תחילה נכבוש את בריטניה אחר-כך את העולם. איך עושים את זה: פיור פאן, הומור, אנרגיה, כמו בקטע ,When I Was Youngster הממזג רגאיי וביטים עכשויים.
ב – Round Up , הם מחברים צליל אקורדיון עם ביטים של היפ הופ וקטעי סינתיסייזרים בהפקה דרמטית מבריקה.
מוצר מבעבע אחר, שיצא מהקדרה שלהם כסינגל הוא Down With the Trumpets. קטע פאן סוחף. שילוב של נשיפה שנשמע סטייל מקסיקני. ראפ שנשמע סלסה. חשבתי על הדג נחש.
וגם הסינגל המוקדם (מאי שנה שעברה) – Prophet Better Watch It יפהפה. תוסיפו ההפקה של פאטבוי סלים ל – Mama Do the Hump. ראפ עם ניחוח בריטי מובהק. ראש צעיר שמבטא את סבביבתו החברתית.
עם זאת, אחרי שהקשבתי ל – Stereo Typical פעמיים, אני יכול להצביע על לא יותר מארבעה שירים טובים באמת באלבום הזה. מתברר שג'ורדן והרלי אינם מסוגלים לשחזר את המילים-קצבים-הרמוניות של שיריהם הטובים בכל 14 השירים שבאלבום.

Rizzle Kicks - Stereo Typical
דירוג:
שתף דף זהBookmark and Share

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *