קטלין רייטר זכתה – והתודות ל…

The Voice

0/5

קטלין רייטר זכתה. מישהו חשב אחרת? היא הייתה גדולה בכמה מידות על התחרות. אין קולות כאלה בארץ.
מכאן כמה תודות לסיום העונה של The Voice: תודה ל – Max של Yes. מבחינתי אתה הזוכה. בזכותך, ראיתי חלקים מהתוכנית ללא פרסומות, קדימונים, ושאר פרומואים, וחסכתי הרבה זמן ועצבים. (כמה אפשר לרוץ לשירותים? כמה קפה אפשר להכין?)
תודה לאדל , Adele, זמרת השנה שעברה, שבלעדיה קטלין רייטר לא הייתה מה שהיא – כולל שלב הגמר עם Set Fire To The Rain. (היא פתחה את התחרות עם Rolling In The deep)
תודה לאביב גפן, שהיה המנטור היחיד שניסה לפעמים להגיד את מה שהוא חושב באמת, מול מבול תשפוכות השבחים של המנטורים האחרים, שלעיתים כבר לא יכולת לשמוע עוד.
קטלין רייטר: הגם שהיא נשמעה לי לעיתים תעתיק של אדל, כזמרת – היא היתה יכולה להיות The Voice Of America. עם קול כמו שלה – התחרות הייתה לא הוגנת. רז שמואלי החיננית, המיוחדת, האמיתית, הישראלית – היא הזוכה בתחרות הישראלית.
לא אוהב את חוקי המשחק של The Voice. הם מייצרים רשעות שנועדה לצורך אחד – הגעה לפסגות הרייטינג. ורייטינג הוא התירוץ והסיבה ותכלית כל העניין. לכן לידיד שלי קוראים מקס.
המנטורים הופכים עבדי השיטה. הם חתמו על חוזה. הם יעמדו בו ובכללי המשחק. יש תמורה לחתימה. מצד שני: The Voice Of Israel הוכיחה, כי התחרות בריאה גם בתחום התחרויות לבחירת הזמרים הבאים של הפופ המקומי. ל"כוכב נולד" יש עכשיו עבודה. הרבה עבודה.

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

תגובה אחת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות