סקרן Curious

קיצו Kitzu

אנובה Anova
4/5

מה מסקרן ב"קיצו"? רוצים פרטים? בקומוניקט מספרים: "הרכב האינדי שפרץ את גבולות ירושלים עמוק אל תוך הסצינה וחתם על הסכם הפצה אירופאי נרחב עם חברת התקליטים המכובדת Rough Trade, משחרר סינגל חדש – Curious, ואת אלבומו השני A Swarm of Details into Your Umbilical Cord ומביא בשורה חדשה לתעשיית האינדי הישראלית"
אחרי שסקרנותי נענתה, אפשר לעבור לדבר עצמו, ולדבר על הבשורה: מהשיר עצמו סקרנותי עדיין לא באה לידי מיצוי וסיפוק. עדיין איני ממהר ולצאת בראש חוצות לבשר על להקת האינדי הראשונה בתולדות הפופ המקומי שהולכת לעשות את זה בגדול.
מה כל כך דחוף לסולנית לרה גנדיוק המצוינת לקבל "פרטים" בטרם תיכנס ל White Zone..? מה שנשמע בהקשבה ראשונה גחמה קופצנית, הפך בהקשבה שניה ושלישית לקטע אלקטרוני מיוחד לא רק משום היותו מעודכן-אופנתי-עשוי היטב ומהוקצע. משהו מהנרטיב שאינו קיים במילים מגיע במעבר המאט את הקצב וקולות ילדים בסאונד הזייתי.
בואו נסכם: אחרי השיר הזה סקרנותי גברה עלי. רוצה לשמוע עוד פרטים. אפשר לקבל את A Swarm of Details into Your Umbilical Cord, ה-ep החדש שלהם?

נעם הלפר – גיטרות ומחשב, ניר לייסט – בס, ירון גורן – תופים, דותן מושנוב – קלידים, לרה גדניוק – שירה.

Show me details, show me details, show me details /I am curious, I am curious – hell, show me details!/Details, de-talis, show me details/I am curious, I am curious … I am//
Show me details, show me details, show me details /I am curious, I am curious – hell, show me details!/Details, deeper, show me deeper/I am curious, I am curious … I am//
I'm entering the white zone/And even thought I was alone/You know it meant a lot

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות