מקליט שירים חדשים באנגלית באולפנו הביתי

מיקייאגי סולן "נוער שוליים" לשעבר

0/5

מגזין הלייף סטייל החדש לגייז, F/O/D חושף בגיליון הקיץ שלו, כי מיקיאגי, סולן להקת 'נוער שוליים' לשעבר, אשר התפרקה בתחילת שנות ה-90, מקליט שירים חדשים.
מיקייאגי, שבחר בשנים האחרונות להתרחק מאור הזרקורים, מספר על השירים החדשים שהוא מקליט ועל הסיבות שהביאו אותו לשיר דווקא באנגלית.
מיקייאגי: "הופעתי על במות גדולות, נגעתי באור הזרקורים, ואפילו הופעתי בפארק הירקון (באירוע מטעם גלי צה"ל מול 250 אלף איש), באותו מקום,  שלימים הופיעו בו אמנים כמו מדונה, U2 ומייקל ג'קסון. לא להאמין. כל זה היה מזמן, לפני איזה אלף שנה"
"כבר 20 שנה שאני מוצא את עצמי בורח מאותו אור מסנוור, אותו אור מעוור מבחינתי. אנשים רודפים אחרי התהילה כל חייהם מתוך מחשבה ששם נמצא האושר. כולם כבר עשו אודישן ל"האח הגדול"….במהלך השנים מצאתי שהאושר נמצא מתחת לאף, בפרטים הקטנים, בפשטות. אבל זאת הדרך שלי. אני במסע חיפוש אחרי הפשטות הזאת כבר למעלה מ-20 שנה, ואני מוצא אותה בכל יום כשאני מתעורר, לא במסיבות הזוהרות או בפארק הירקון, לא עם אנשים מפורסמים או עשירים, לא בחנויות פאר ומסעדות זהב. פה, מתחת לאף. זאת הדרך שלי".
על הבחירה שעשה כשעזב את הבמה, כותב מיקיאגי: "איזה כיף שיכולתי להפוך את האהבה שלי לתחביב לא מחייב, איזה כיף שאני לא תלוי בפרנסה מהאהבה שלי ולא צריך "לדפוק חשבון" לאדם או לחברת תקליטים תובענית. איזה כיף שאני לא תלוי במפיק שיגיד לי מה לעשות ומה להגיד. זאת הדרך שלי"
על השירים החדשים שהוא מקליט באולפנו הביתי כותב מיקיאגי: "מנעד השירים שאני מקליט נע בין שירי דאנס לבלדות, בעיקר מוזיקה שחורה (כנראה מהשורשים התימניים של אמא). אחד השירים הוא שיר של בילי הולידיי שנקרא Don't explain. בביצוע המקורי שלו – הוא  שיר בלוז עצוב, ואני הפכתי אותו לדאנס אלקטרו. אני אוהב חידושים ומיקסים אלקטרוניים כי זו הדרך לקרב קלאסיקות מוזיקליות לאוזניים צעירות וחסרות סבלנות.
על הבחירה להקליט רק בשפה האנגלית, כותב מיקיאגי: " למוזיקה, כך למדתי עם השנים, אין שפה ויש בה רק רגש, נמאס לי לחשוב במושגים פרובינציאליים, אני חלק מהעולם הגדול, והעובדה שאני גר בישראל לא צריכה להגביל את האמנות שלי לישראל בלבד. אנגלית מדברת לכולם, גם לישראלים. מישהו אמר The Voice?

מיקיאגי העלה את אחד השירים החדשים שבקליט בעמוד היוטיוב שלו, השיר life fixation


A new ability
Make a change for you and me
Forget hostility
What will make you change your mind?

You know, you’re not alone
Even if you cry at night
Reach out and dial your phone
Try until you get it right

life fixation

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות