רוקנרול במזרח

שחר אבן צור

מילים, לחן, עיבוד והפקה: שחר אבן צור ביצוע: דפנה ארמוני ושחר אבן צור
4/5

צדק יוסי אלפנט: "רוקנרול במזרח זה באד לאק". תביטו מה קורה עם הרוק המקומי נכון לעכשיו. אבל היה מי שאמר: תמיד המצב יכול להיות גרוע יותר. שחר אבן צור ישב על מרפסת ביתו בשעות הקטנות של הלילה והוציא זרם תודעה מוזר – ניסיון להדביק גזרי מחשבות שצצו בין סיגריה לסיגריה.
אולי יש הגיון אירוני מסוים בזרם. טפטוף על החיים בכלל, ועל האורבניים בפרט: בעיר אתה חייב להיות חזק (לפתח שריר) אחרת לא תשרוד. גם מי שמתקדם לאט, תמיד ימצא עצמו לי המטרה. הדובר מבולבל והכינוי שהוא מצמיד לעצמו – "ברדק" (שם שני) מבטא את הבלבול. בשורה התחתונה – שחר אבן צור נשאר עם יותר שאלות מאשר תשובות.
התובנות מגיעות בדואט בין דפנה ארמוני לשחר אבן צור. סוג של היפ הופ + מעבר Soul שנוגע בסיפיריצ'ואל, שנעטף בסאונד אווירה אוריינטאל. פסקול מידטמפו אפרורי בטונים נמוכים שמטפסים מעלה. רוקנרול מהסוג האלטרנטיבי עם נגיעות מזרח, שבמערב הייתי צופה לו גוד לאק. גם פה.

מי שמדבר מסתכן בשטויות/מי ששותק מסתכן בקולו/מי שרץ מהר אל קצה ההר/מה יעשה מחר
בדרך לא דרך/ושם שני לי ברדק/כמו שיוסי אמר/רוקנרול במזרח /זה בד לאק
מי שמתאמץ בסוף יפתח שריר/ומי שלא יעזוב את העיר
מי שמדדא לאט /תמיד מוצא את עצמו ליד/מוצא את עצמו לבד
בדרך לא דרך/ ושם שני לי ברדק/ כמו שיוסי אמר/ רוקנרול במזרח
זה בד לאק
כאן דרך לא דרך/ ושם שני לי ברדק/ כמו שיוסי אמר / רוקנרול במזרח
זה בד לא
ק

* שחר אבן צור מוציא לרשת פרויקט שירים חדש – "ראיית לילה" שהקליט בשעות הלילה בסלון הביתי (חדר לא אקוסטי). השירים ניתנים להאזנה ולהורדה דרך : http://setmusic.me/

בשבועיים הקרובים תשלים את החבילה אפליקציה שתינתן להורדה חינמית. למשתמשי איפון באפסטור ובאנדרואיד
"ראיית לילה" היא המשך לעבודות הסולו של שחר אבן צור מחוץ למוניקה סקס: שני אלבומי סולו שהניבו להיטים כמו "עירומים" "אישה יפה", פרויקט המחווה לשירי סרג' גינסבורג מוסיקה לתיאטרון ושירים שכתב והלחין עבור אחרים.

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות