עשו מוסיקה לא ריאליטי

זמרים המשתתפים בתוכניות ריאליטי

0/5

לא ראיתי את הראל מויאל ב"הישרדות". גם אין לי כוונה להגיע. רפרפתי בכל מיני סיפורים שהגיעו מהמשחק הטלוויזיוני. מה חיפש הראל מויאל ב"הישרדות?" כתבו שהוא ממש אינו מתאים לשחק אותה שורד על אי בחברת אנשים. כן מתאים, לא מתאים. כסח פה, כסח שם. הרכילות חוגגת. אותי לא מעניין.
מעניינת אותי יותר השאלה: מה זמרים מחפשים בתוכניות ריאליטי? לשקם קריירה?! כבר מזמן הוכח, שאם אין לך מה להציע כמוסיקאי וכזמר – אתה יכול לטוס לירח בשידור חי, ולא למלא את צוותא, להפליק לרעייתך מכות נמרצות לעיני האומה – ולא לקבל השמעה, שלא לדבר על הפלייליסט של גל"צ. לחלוץ שד ולקבל חשיפה אצל רפי רשף.
מה עשתה ה"חי בלה לה לנד" לזהבה בן? עזבו זהבה בן – מה עשה המקום הראשון ב"היכל התהילה" לקריירה של בני אלבז? מה יצא מ"מסע ההופעות" שהבטיח? סולד אאוט? אין להשיג כרטיסים לקיסריה?
יש הישרדות ריאליטי, שהיא סוג של עבודה בעיניים. יש הישרדות אמת – מה אתה מסוגל לעשות עם עצמך ב – Real Life.
הרמתי גבה כשקורין אלאל נכנסה לבית "האח הגדול". האם היא באמת האמינה שהחשיפה הזו תסייע לקריירה שלה?! שימי תבורי ניסה לרתום את "האח הגדול" לא רק למען שיקום הקריירה שלו, אלא כדי לקדם את כל חמולת בניו. נו, מה? איפה הם היום?
איפה אבי טולדנו, אבי ביטר, אדם, רוחמה רז, אילנה אביטל, אלון דה לוקו. יש הסתערות על אריק סיני? היחיד שהרוויח מהטרראם הוא כנראה ערוץ 24. ממרומי "היכל התהילה" אתה יכול רק לרדת. בזמן אמת – מקבלים חשיפת ענק, טורי הרכילות עובדים בטורים גבוהים, ואז תוכנית סיום, והיה כלא היה.
מילים פשוטות: מי שממש חולה חשיפה תקשורתית, לא יכול בלי שתיים וחצי דקות אצל פינס, עשרים מילה אצל רכילאי צמרת – שילך על זה. מי שמאמינים שהחשיפה תשדרג לו את הקריירה המקצועית – שימשיך לחלום ב"היכל התהילה" ב"לה לה לנד", בבית האח הגדול, צרוב ורעב על אי בודד בתאילנד.

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

6 תגובות

  1. מויאל לדוגמא – יצא הכי עילג ("שני מאפיות שני בריתות" אדון מויאל שתי מאפיות שתי בריתות תלמד בבקשה עברית) , הגיע לתוכנית ריאלטי וצועק "אני אמיתי" לאחר שכבר עצבן את כולם עם התקף הפרנויה החליטו להדיח אותו ואז הוא התנצל "לא באתי מוכן למשחק" (אז זהו שאדון מויאל אתה הכי מזויף) , יצא טיפש (מראש יצא טיפש לא הולכים לתוכנית ריאלטי שבסופו של דבר מה שייזכר ממך שאתה סה"כ פליט של תוכנית שכזו) , מאז שחזר הופיע 4 פעמים , בזאפה הרצליה (אולם של כ-250 איש שליש היה ריק ), לא הצליח למלא את האוזן בר ותאטרון תמונע (100-120 איש הגיעו לא יותר משמונים איש) וגם אתמול בהופעה בזאפה ירושלים (גם אולם של כ-350 איש חצי היה ריק). בקיצור אף אחד לא מחכה להראל מויאל , לא חיכו לא לפני השרדות ולא יחכו לא אחרי השרדות , כשאתה לא מוכשר , חסר כריזמה ונוכחות בימתית כשהמוזיקה שלך קיטשית וממוחזרת שום חשיפה לא תעזור , במיוחד שהחשיפה שלו בהשרדות כל כך שלילית.

  2. הם מופיעים רק במדורי הרכילות , מבחינת קריירה נאדה , כלום , אפס , להפך השתתפות בתוכניות ריאלטי מהסוג שהזכרת גורמות להתדרדרות המעט קריירה שעוד הייתה להם עד כדי חיסולה של המעט קריירה לחלוטין.

  3. כתבה שמראה את התסכול של הכותב אותה….כל המוזכרים בה הם זמרים ברמה ראשונה… כמה קנאי ועלוב אתה יכול להיות…

  4. אותי מענין מי הכותב של תגובה מספר 1 שעם כל כך הרבה שמחה לאיד מדווח על החלק הריק שבהופעות של מויאל יודע תמיד היכן הוא מופיע וכמה קהל הגיע וכמה אלבומים (לא) מכר ושמח כל כך לדווח על כך לכולם, נראה לי שכבר נתקלתי בתגובות שלו בעוד כמה מקומות שונים ותמיד עם דיווח מפורט על כל פיפס קטן ולא נעים מהקריירה של מויאל, הייתי חושבת אולי מעריץ שלו שעוקב אחריו בענין רב כל כך אבל מצד שני לפי הניסוח המילולי נראה שלא ממש מעריץ…?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות