ארט גרפונקל יגיע להופעה בישראל אחרי חמש שנים של שיתוק קולי

/5

ארט גרפונקל, (72) חציו של הצמד סיימון וגרפונקל,  חזר להופעות אחרי היעדרות ממושכת, שנבעה מבעיות במיתר קולו. במסגרת הקאמבק – יגיש גרפונקל הופעה אחת בישראל, באצטדיון בלומפילד (10.6, מחירי כרטיסים: 299  עד  1,100)
הופעתו הראשונה אחרי הפרישה הממושכת נערכה בספטמבר ב"רויאל פסטיבל הול" בלונדון.  מבקר ה"טלגרף" כתב: "גם בגיל 72 ארט גרפונקל נשמע כל כך טוב שהוא יכול להקים את כל האולם על רגליו".
ב-2010 איבד גרפונקל  את קולו וגרם לביטול מסע ההופעות של סיימון וגרפונקל. האבחנה המאוחרת קבעה כי מדובר בשיתוק מיתרי הקול vocal paresis. כתוצאה, פרש גרפונקל מהופעות. התחזית באשר  לעתידו הייתה פסימית. בשנה שעברה זה קרה: ארט גרפונקל חש כי קולו חזר אליו בצורה מלאה, והוא שב לשיר. עכשיו מפרסם גרפונקל לוח הופעות.
הוא פתח את סיבוב ההופעות בקוריאה בפברואר 2015, ובהמשך יגיע לאירלנד, הולנד, בלגיה, צרפת, גרמניה, דנמרק, אוסטריה, ארה"ב. חברת קולומביה תוציא בנובמבר את האוסף השלם של כל תקליטי סיימון וגרפונקל.
רשימת השירים של גרפונקל כוללת את להיטיי הסולו שלו, שירים של הצמד "סיימון וגרפונקל", קאברים לשירים של  ג'ימי ווב, רנדי ניומן, אטוניו קרלוס ז'ובים ופול סיימון.

 וידיאו 1: ארט גרפונקל המבוגר "כותב מכתב" לארט גרפונקל הצעיר המתאר את העליות והמורדות שבהצלחה, השמחה הגדולה בלהיות בחיק משפחתו וגם על המאבק על קולו שאבד לו בשנים האחרונות.

וידיאו 2: גרפונקל שר את Kathy's Song בהופעה באטלנטה לפני שנה.

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות