אתר המוסיקה חרסונסקי מיוסיק 100% ממליץ טבעי – יוסמיוסיק מציע שירות חדש לאמני המוסיקה – זמרים, יוצרים, מוסיקאים – דף סינגל בו תוכלו לפרסם סינגלים שלכם ולקדם אותם בעזרתינו

חרסונסקי מיוסיק 100% ממליץ טבעי – יוסמיוסיק הוא אתר מוסיקה ייחודי, ראשון מסוגו, המאחד את כול התכנים בתחום המוסיקה, בעיקר בישראל. האתר נכתב ונערך על-ידי העיתונאי והמבקר הבכיר יוסי חרסונסקי .
האתר מדורג בעמוד הראשון בגוגל תחת המושגים: מוסיקה, מוסיקה ישראלית, ביקורת מוסיקה, המלצות מוסיקה ולוח הופעות ובמרבית הקטגוריות והז'אנרים בתחום המוסיקה.

הפרויקט והרעיון: האתר מציע שירות מיוחד לאמנים לחשיפה תקשורתית – דף אמן בתשלום שיאחד את כל התכנים המרכיבים את תעודת הזהות האומנותית של האמן במסגרת פלטפורמה בלעדית המכילה את מרב התכנים שלו.
מטרת הדף – פתיחת נתיב לחשיפה במסגרת אתר המוסיקה "חרסונסקי מיוסיק 100% ממליץ טבעי" בכתבות, ביקורות, מוסיקה, צילומי סטילס ווידאו. מדובר בדף דינאמי המתעדכן לפי צרכי האמן – בתכנים – כתבות חדשות מכל אמצעי התקשורת, חומר שהוא מעוניין להפיץ בעצמו, קבצי מוסיקה חדשים, גלריית תמונות, סרטוני וידאו, לוח הופעות מתעדכן, יצירת קשר לתיאום הופעות ועוד.

יתרון ותועלת: כאתר שדוגל בקידום אמיתי של אמנים, מאפשר הדף לא רק חשיפה באוריינטציה של יחסי ציבור קונבנציונליים, אלא גם בהעלאת תכנים של ממש לקידום האמן שיזכו לתהודה גבוהה בשל תפוצתו הגבוהה של האתר ומעמדו הייחודי בקרב קהילת המוסיקה בישראל.

ליצירת קשר – מרגלית

03-5565250

054-2331811

[email protected]

חיפוש