A_Brief_Inquiry_into_Online_Relationships

אלבום השנה

1975

A Brief Inquiry Into Online Relationships
4.5/5

ארבעת החברים של 1975מתי הילי, ג'ורג 'דניאל, אדם האן ורוס מקדונלד – הם אנשי השנה של הרוק בבריטניה. אלבומם החדש ‘A Brief Inquiry Into Online Relationships’ ("תחקיר קצר של יחסים מקוונים") הוא אלבום השנה של מרבית מגזיני הרוק, מחזיר אמון ברוק איכותי. השבוע הוא הגיע גם לראש מצעד המכירות. אלבום האולפן השלישי של ידי להקת הפופ האנגלית שיצא ב 30 נובמבר 2018,  הופק על ידי חברי הלהקה מתיו הילי וג'ורג 'דניאל, זה האלבום הראשון של הלהקה שאינו מופק ע"י המפיק הקבוע שלהם מיק קרוסי.
האלבום זכה לשבחים כמעט אוניברסליים של המבקרים. מגזין NME הבריטי העניק לאלבום חמישה כוכבים והשווה אותו ל – OK Computer של רדיוהד.
גם "אוקיי קומפיוטר" ביטא השקפה קודרת של החיים המודרניים כאשר האינטרנט היה עדיין בחזקת שמעטים היתה גישה אליו. שני עשורים מאוחר יותר, האלבום של 1975, שנכתב מנקודת מבט של ארבעה צעירים דיגיטליים, אינו מגנה טוטאלית את מהפכת הטכנולוגיה, המידע והתקשורת החברתית, הוא מקבל אותה וחוקר אותה.
"ההקשר של הדיגיטל: סקירה קצרה על יחסים מקוונים" היא הכותרת של מאמר מאת ג'ין מקיו. שם האלבום מבטא את השימוש הכבד בטכנולוגיה בחברה של ימינו. הלהקה פרסמה הרבה ציטוטים הקשורים בתלות בטכנולוגיה, תמונות, וביטויים על מדיה חברתית האלבום מתמקד בבחינת ההשפעות של הטכנולוגיה בעולם המודרני . האם זה אלבום קונספט? חברי הלהקה אינם מוכנים להגדיר. התיאור הנכון מבחינתם – אלבום של שירים על יחסים בשלט רחוק בעידן האינטרנט. מתי הילי: "אני מדבר על כל מערכות יחסים באינטרנט. מה משמעות המציאות הזו ב -15 שנים, אם זו המציאות הבסיסית שלנו?יש כעס ב"תחקיר קצר … " אנחנו מציירים מציאות מפחידה, גם חיפוש תקווה. זה כל מה שאנחנו: חסרי ביטחון, שחצנים, שבירים. אני מודרניסט. אני לא עובד על רעיונות רטרוגרסיביים. אני אוהב להביט קדימה; אני אוהב טכנולוגיה. אני אוהב רובוטים. אני חי על העתיד".
"האיש שנשא לו רובוט / נושא אהבה" הוא שיר שסיפרה סירי (כן, זה שחיה בכיס שלך), אלגוריה על בדידות, דאטה, מדיה חברתית והתמכרות לאינטרנט, על גבר, SnowflakeSmasher86, וחברו, האינטרנט. "כשהאיש נעשה עצוב, לחבר שלו היו כל כך הרבה דרכים חכמות לגרום לו להרגיש טוב יותר / הוא היה מביא לו חיות מבושלות ומראה לו את אנשים שמקיימים שוב יחסי מין / והוא תמיד היה מסכים איתו"
'A Brief Inquiry Into Online Relationships' הוא אלבום אקלקטי חכם ועמוק, מבדר ורציני, מודרני וקלאסי בעת ובעונה אחת, אלבום שמביא רוח עכשווית חדשה מפוסט רוק, סופט רוק, מוסיקה אלקטרונית ועד ג'אז (השיר Mine) שמשנה את כלל המשחק בפופ באוריינטציה אבולציונית.

 1. The 1975
 2. Give Yourself A Try
 3. TOOTIMETOOTIMETOOTIME
 4. How To Draw / Petrichor
 5. Love It If We Made It
 6. Be My Mistake
 7. Sincerity Is Scary
 8. I Like America & America Likes Me
 9. The Man Who Married A Robot / Love Theme
 10. Inside Your Mind
 11. It’s Not Living (If It’s Not With You)
 12. Surrounded By Heads And Bodies
 13. Mine
 14. I Couldn’t Be More In Love
 15. I Always Wanna Die (Sometimes)

The 1975 – TOOTIMETOOTIMETOOTIME

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

תגובה אחת

 1. אלבום עם חצי ראשון טוב- שהוא פופ טוב. אבל לא מעבר. א י ן בהם כמעט רוק, לגיטימי- גם פופ טוב, אבל יש גם יומרנות ושמות ארוכים פה… לשירי פופ פשוטים מאוד. רק ש…גם לא כל הפופ פה.. מרגש ומלודי מספיק בשביל לכסות על היומרה. הם בסדר אבל גם… לא ראויים לאלבום השנה. נקרא לזה ככה- הייפ חצי מוצדק. לא לגמרי. אבל גם לא רעים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות