אליעד

מיאמי

אליעד

מילים ולחן: אליעד נחום עיבוד והפקה מוסיקלית: נועם עקרבי אליעד נחום
3.5/5

אליעד כבר נמצא על הכביש הראשי המהיר של הפופ המיינסטרימי הקל לעיכול. מנגינה נוגה-מתקתקה, קול רך רומנטי-שרמנטי שר מילות אהבה "טראומטיות" שיש בהן סודות, שתיקות ולחישות, אוצר מילים הכי שדוף.  צמד מילים כמו "שיכורים מאהבה" רוצח טקסט. מנסה לייצר דרמה, אבל התוצאה אנמית. הניסיון להחניף לאוזן מגיע גם לעיבוד באוריינטציית הפלמנקו הספרדי, וזה נשמע מודבק, לא אורגני.  את מסלול הנ"ל – יעבור חלק, יענג את המאזינים של הפלייליסט הפופולארי שעושה כיף. ערך אומנותי? מקוריות? – לא השיר הזה.

תמיד את נשארת, עמוק בדמיון/ רקדנו ושרת ללא היגיון./ דיברנו ללילה, קמנו ליום./ בזיכרון שמרתי לנו מקום.
את נמצאת שם תמיד ושותקת,/ את הסודות שלחשתי בשקט./ מילים שאמרנו, הולכות איתי עד היום./ בעינייך מצאתי סיבה./ שוב ליפול לאבד הכרה./ כמו אש את מתפשטת.
שיכורים מאהבה, שם על החוף./ אני חלמתי על מיאמי, מיאמי,/ והחולות שלא רציתי שנשטוף/ מזכירים לי את הסוף./ מחוקים מאהבה שם על החוף./ אני חלמתי על מיאמי, מיאמי,/ לא מפסיקה לרקוד, בשקט שלה.מתח עולה, לאט מתגבר,/ איך מפניה אני לא הצלחתי להסתתר?
את נמצאת שם תמיד ושותקת,/ את הסודות שלחשתי בשקט,/ מילים שאמרנו, הולכות איתי עד היום./ בעינייך מצאתי סיבה./ שוב ליפול לאבד הכרה./ כמו אש את מתפשטת./ שיכורים מאהבה שם על החוף…

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות