גוון סטפאני - 'This Is What The Truth Feels Like

This Is What the Truth Feels Like

גוון סטפני

הליקון
4/5

10 שנים ללא דיסק בפופ הן נצח. בשנים האלו גוון סטפאני ילדה 3 ילדים והתגרשה ברעש תקשורתי גדול. לא צריכים לקבל אישור מאמנים, שחוויות טראומטיות טובות לאמנות. שברון לב – ושחקת אותה. זה מורגש פה ושם בחדש של סטפאני. היא תיעלה את השיברון לשירים אחדים. לחצו על השיר החמישי Truth גם על הבא אחריו Used to Love You.
זה אלבום מגוון במנגינות ובמקצבים, צעיר ורענן, כאילו חזרה לימי העשרה שלה בהפקה של פופ מלוטש, לעיתים יותר מורכב והרפתקני כמו השילוב של היפ הופ ב – Red Flag, אבל כמוסיקת פופ אינו חושף איכויות עומק מיוחדות שלה כזמרת, כאישה.
כאלבום פופ הוא תפור נהדר לרדיו הכביש הראשי, בהפקה של מקצוענים כגרג קרסטין (סיה, פינק, לילי אלן), ג'יי אר רוטם (ג'ייסון דרולו), סטארגייט (ריהאנה, ניי-יו), מטמן & רובין (טיילור סוויפט). יכול להיות שמרוב מפיקים טלנטים האלבום אינו מתרומם בדרך כלל מעל רף צפוי. בין הפחות שגרתיים הייתי מציין את Send Me a Picture, Red Flags ואת – Asking 4 It עם הראפר Fetty Wap וגם – Me With Out You. "ככה מרגישה האמת", קראה סטפאני לאלבום. אל תתווכחו עם האמת שלה, כי מבחינתה היא הגיעה כאן למקבץ הכי אטרקטיבי נכון לעכשיו.

Misery 1
2. “You’re My Favorite”
3. “Where Would I Be?”
4. “Make Me Like U”
5. “Truth”
6. “Used to Love You”
7. “Send Me a Picture”
8. “Red Flag”
9. “Asking 4 It”
10. “Naughty”
11. “Me With Out You”
12. “Rare”
13. “Rocket Ship”
14. “Getting Warmer”
15. “Obsessed”
16. “Splash”
17. Loveable

וידיאו: Make Me Like You

Gwen Stefani – This Is What The Truth Feels Like

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות