קייגו - Golden Hour

Golden Hour

קייגו

4/5

אל תנסו לבטא את השם שלו בנורבגית (משהו כמו שירה גריוואל דאל) גם הוא הבין כי "קייגו" ימכור יותר טוב מאז הרמיקס  שעשה  לאד שירן ב – I See Fire  והסינגל Firestone. יחסי הציבור יפציצו במספרים. מיליוני צפיות, מיליארדי סטריימינג. איך? קייגו הוא המכנה המשותף הגלובלי כשמדובר בפופ ובמוסיקה לרחבות. קחו את רשימת ה-18 למטה. נדמה לי שלא תמצאו כאן שיר אחד שלט ייכנס למעגל הפופ הקוסמופוליטי.
באלבום השלישי המפואר שלו, הדיג'יי הנורווגי בן ה -28 ממריא לגבהים חדשים תוך שהוא נשאר נאמן לסאונד ההאוז שלו. חלק ניכר מהאלבום, שהוא האלבום הבא אחרי "ילדים מאוהבים" Kids in Love של 2017, נשאר נאמן לנוסחה שקייגו שיכלל במהלך השנים: קצבי דאנס מהירים, מיד טמפו, מלודיות קליטות סוחפות, ניצול אפקטיבי של קלידים. מי שיאשימו במיחזור נוסחאות הפקה – טועה. קייגו מתפתח כמוסיקאי לא ממחזר.
“The Truth” מציג את הזמרת האמריקאית ואלרי ברוסארד, בפתיחה מעוררת על בן זוג שמשתנה עם הזמן – "כל הלילה, אני תוהה למה אתה משקר". הרמוניות שירה יפות מגיעות  מ – How Would I Know מ – Oh Wonder.
Higher Love  היה השיר הראשון של סטיבי ווינווד כאמן סולו שהגיע למקום הראשון במצעד האמריקני וגם זכה בשני פרסי גראמי בשנת 1987.  ויטני יוסטון הקליטה את השיר הזה, אבל הגרסה שלה שוחררה רק ביפן, כצד B של הסינגל "I'm Your Baby Tonight" ונכללה באלבומה השלישי – "I'm Your Baby Tonight.  קייגו עיצב מחדש את השיר את השיר בגרסה עכשווית. רמיקס הדאנס מציב את קולה  בחזית השיר קולה חד, צלול וחזק כל כך, עד שהיא חודרת אל תוך השיר בתשוקה עצומה, ומחזיר אל שורשי הגוספל שלה כשהיא תוהה אם יש "אהבה גבוהה יותר", שהופכת את החיים לטובים יותר. שגורמת לחיינו להיות ראויים לחיות. במקום להאפיל על יוסטוןקייגו משתמש בתבונה בכלי הקשה אלקטרוניים כדי כדי להדגיש את עוצמתה של של יוסטון, והיא אכן נשמעת עדיין גדולה אחרי כל השנים.
סאשה סלואן משתף פעולה ב"אני אחכה" (שיר מס. 11) מהשירים היותר בולטים באלבום בפורמט EDM מאז "Wake Me Up" של אביצ'י המנוח. קייגו ממשיך עם המוסיקאי מנאשוויל, Sam Tinnesz ב "אל תוותר על אהבה", שנשמע כאילו הוקלט בצוללת. ( כולל שורה שמדברת על "לחיות מתחת למים") השיר מוזרר, חדשני, שרק קייגו יהמ עמדו יכול להרשות להכניס לאלבום.

 1. The Truth with Valerie Broussard
 2. Lose Somebody  with OneRepublic
 3. Feels Like Forever with Jamie N Commons
 4. Freedom with Zak Abel
 5. Beautiful ith Sandro Cavazza
 6. To Die For with St. Lundi
 7. Broken Glass with Kim Petras
 8. How Would I Know with Oh Wonder
 9. Could You Love Me with Dreamlab
 10. Higher Love  with Whitney Houston
 11. I'll Wait with Sasha Sloan
 12. Don't Give Up On Love with Sam Tinnesz
 13. Say You Will with Patrick Droney & Petey
 14. Follow with Joe Janiak
 15. Like It Is  with Zara Larsson & Tyga
 16. Someday with Zac Brown
 17. Hurtin with Rhys Lewis
 18. Only U with Haux

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות