קומון A Beautiful Revolution Pt 1

(Common A Beautiful Revolution (Pt 1

/5

קומון אנו  הולך בדרכי אמני ההיפ הופ המיליטנטיים יותר הבולטים, ה"מהפכה" של קומון היא באלבום על חשיבה, ההתנגדות מבפנים. מילותיו קוראות לחוסן, נחישות ואהבה עצמית אל מול דיכוי, הסחת דעת ושנאה.
צלילי האלבום גם הם, למעט כמה יוצאים מן הכלל, מאופקים, שלווים ומדיטטיביים. השורה התחתונה, שהיא לא במקרה גם שם האלבום, מבהירה את הפילוסופיה הזו בקולות שונים שמבטאים את האמונה במהפכה שלווה של הלב והמוח – יותר מאשר מהפכה חיצונית. להטיל ספק באמיתה של פילוסופיה כזו? A Beautiful Revolution Pt 1 מציג אפיקים חדשים שמוכיחים כי מותג ההיפ-הופ הנפשי של קומון נותר ייחודי לחלוטין.
קומון מחדש את העמותה הוותיקה של רוברט גלספר, בעוד האורחים נעים בין Black Thought ו- PJ ועד לני קרביץ. ואכן, זוהי עדות לרוחב המוצג, כאשר 'A Revolution Revolution Pt 1' תואם את האישי אינטימי והחברתי, איחוד יצירתי של מיקרו ומאקרו.

**** לוני קוראנט ג'אמן שוקה ראשיד לין (יליד 1972), הוא Common בשם הבמה שלו (לשעבר Common Sense), הוא ראפר, שחקן וסופר אמריקאי. Common הופיע לראשונה בשנת 1992 עם האלבום Can I Borrow a Dollar? זכה לשבחי הביקורת באלבומו Resurrection מ -1994, ושמר על קו אנדגראונדי עד סוף שנות ה -90 של המאה העשרים, ולאחר מכן זכה להצלחה מיינסטרימית עם ה – Soulquarians, קולקטיב של אמני מוזיקה שחורה ניסיונית שהיה פעיל בסוף שנות התשעים ותחילת שנות האלפיים

קומון – האתר

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות