מייק שינודה

אחרי מות צ'סטר בנינגטון, מייק שינודה מלינקין פארק חושף EP "פוסט טראומטי"

/5

מייק שינודה מלינקין פארק חושף EP חדש , Post Traumatic, המכיל 3 שירים. הפרויקט מסמן את המוזיקה הראשונה של המוסיקאי מאז מותו של חברו ללהקה, צ'סטר בנינגטון. שינודה הקליט גם קטעי וידאולכל שיר.
"ששת החודשים האחרונים היו רכבת הרים", מספר שינודה בהצהרה שהוציא למעריצי הלהקה. ,"בתוך הכאוס, התחלתי לחוש הכרת תודה עזה – על התמיכה שלכם בקריירה שלי,  ובאפשרות הפשוטה שנתתם לי ליצור. אני חולק שלושה שירים שכתבתי והפקתי, כולל סרטונים שצילמתי, ציירתי וערכתי בעצמי. ביסודה, צער הוא חוויה אישית ואינטימית, והמוסיקה שכתבתי הפעם אינה לינקין פארק. היא רק אני. אמנות תמיד היתה המקום שאני הולך אליו, כאשר עסקתי במורכבות והבלבול של חיי. אני לא יודע לאן כל זה מוביל, אבל אני אסיר תודה שאני יכול לחלוק את התוצאה איתכם".
האלבום נפתח עם "מקום להתחיל" "Place to Start" שיר R & B, מועשר בצליל מסונתז. שינודה שר: "אני לא יודע את הסוף, כל מה שאני רוצה זה מקום להתחיל". השיר מסתיים עם כמה הודעות קוליות מחברים המביע את תנחומיהם על מותו של בנינגטון.
ב"שוב שוב" "Over Again" שינודה מדבר ישירות על מותו של בנינגטון, על האתגר הרגשי של הופעה בקונצרט מחווה של לינקין פארק לזכרו של הזמר המנוח ועל החרדה שלו להבין מה הולך לקרות בהמשך. "פוסט טראומטי" מסתיים "צופה כמו שאני נופל", "Watching As I Fall", עוד שיר קשה מלווה בצליל הקשה רועם "אולי אני צריך להיות יותר אסיר תודה", שינודה שר על כך, שהוא חווה מצב של כאב המוביל עד הקצה.
צ'סטר בנינגטון התאבד בחודש יולי שעבר. באוקטובר, לינקין פארק התאחדה למופע מחווה לסולנה, ובדצמבר הוציאו אלבום לייב, One More Light Live, שהכיל הקלטות מהופעות של הלהקה ב -2017, לפני מותו של בנינגטון.

Place To Start

Over Again

Watching As I Fall

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות